El birliği ile uzun yıllar sonunda doğru kişilerle doğru adımlar atılıp çıkılmış bir sezonun ardından vakit kaybetmeden geri düşmeyi başaran herkesi kutluyorum. Maç analizine bile gerek duymuyorum. Çünkü böyle maçlarda önemli olan tek şey kazanmaktır. Başka şansın yoksa ve biz böyle bir maçta bir tane net bir set görmedik bile ve sokak basketbolu oynamaya devam ettik. Karşı takımın en az 3 tane net oyun seti tribünden gayet net bir şekilde hala kafamda ve biri board verse hemen çizerim. Bir takım hiçbir etki etmeyecek maça böyle hazırlanıyor ve çıkıyor bir takım da kendisini ligde bırakacak bir maça böyle hiçbir sistem ve taktik geliştirmeden çıkıyor.

Böyle bir ortamda köprüden önceki son çıkısı kaçırırsın ve o köprüden uçuruma düşer parçalanırsın. Beyaz saçlı kaleci prens de koltuğunda maç sonuna doğru kayboldu küçüldü kaldı. Pamuk prenses masalındaki kurbağa-prens olayı prens-kurbağa olarak yansıdı koltuğa. Ama koltuk önemlidir bizim ülkemizde ve başarısız da olsan koltuğa yapışır kalırsın, onurlu bir şekilde ben bu işi yapamıyorum demezsin. Seneye TBL’de oynarsın ikinci yılında aynı seviyeye gelen Karesispor ile. Bunu demişken Karesi ile aynı ligde olmamak adına yapmaya çalıştıkları hakkında kulağıma gelenlerin dışında Karesi’yi başka şekilde karalama çalışmaları başlatmaları da gözümden kaçmıyor ama şimdilik bir şey yazmayacağım ama her şeyi bildiğimi ve gerektiğinde tek tek yazacağımdan da kimsenin özellikle de Best'in hiç şüphesi olmasın...!!!

Bir parantez de son olarak BALKİ 'ye açmak istiyorum. Balki'nin içerisindeki terbiyesiz şahıs kim ise maç esnasında tribüne "siz böyle oturun hiç ayağa kalkmayın seneye TBL seyredersiniz" seklinde HADSİZCE ve terbiyesiz bir üslup ile söyleme, konuşma hakkını da nereden bulduğu da merak konusu. Ama başkanı tribünden hakemlere küfürler yağdıran, öğretmenlik yaptığı okulun öğrencilerine bağırmıyorlar diye bağırıp çağıran terbiyedeyken Balki isimli maskotun içindeki şahsın böylesine terbiyesiz ve hadsiz olmasını da yadırgamamak lazım tabi..
Hadi seneye TBL’de görüşmek üzere sevgiyle ve basketbol ile kalın.