THY’den İstanbul Havalimanı’na getirilecek evcil hayvanlara ilişkin yeni açıklama

THY'nin Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, İstanbul Havalimanı'nda bir Pet Lounge oluşturacaklarını duyurdu.

THY'den İstanbul Havalimanı'na getirilecek evcil hayvanlara ilişkin yeni açıklama
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

THY’nin Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, uçaklara kabul edilen evcil hayvanların kriterleri üzerinde çalıştıklarını ve kabin içinde taşınması mümkün olmayanlar için İstanbul Havalimanı’nda bir Pet Lounge oluşturacaklarını duyurdu.

Bolat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Business ya da ekonomi fark etmez, kabinde hayvan dostlarımız belli kurallar içerisinde taşınıyor. Evcil hayvanınızın ağırlığı kafesiyle birlikte 8 kilogramı geçmiyorsa ve kafes ebatları 23 cm yükseklik, 30 cm genişlik ve 40 cm uzunluk boyutlarını aşmıyorsa, hayvanınızı uçağın kabin bölümünde taşıyabiliyoruz. Bu kriterler üzerinde olan ve kabin içinde taşınması maalesef mümkün olmayan dostlarımız da dahil evcil hayvanlarınızın uçuş öncesindeki zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmek ve uygun koşulları sağlamak adına İstanbul Havalimanı’mızda bir ‘Pet Lounge’ üzerinde çalışıyoruz. Bu sene içerisinde de tamamlanmasını hedefliyoruz.”

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
THY’den İstanbul Havalimanı’na getirilecek evcil hayvanlara ilişkin yeni açıklama
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!