Ayvalık’a özel önem

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, ilk toplantısını Ayvalık Belediyesi ile yaptı. Ayvalık’ın sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıda Başkan Akın, ilgili birimlere çözüme ilişkin talimatlarını verdi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, ilk toplantısını Ayvalık Belediyesi ile yaptı. Ayvalık’ın sorunlarının masaya yatırıldığı toplantıda Başkan Akın, ilgili birimlere çözüme ilişkin talimatlarını verdi.

 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, 20 ilçenin sorunlarına çözüm üretmek, hayat kalitesini artırmak ve insanına konfor sağlamak amacıyla kolları sıvadı. Başkan Ahmet Akın, görevi devralmasının hemen ardından gerçekleştirdiği daire başkanlıklarıyla yaptığı toplantıların ardından tüm ilçelerin belediye başkanları ile ayrı ayrı toplantılar başlattı.

 

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Naki Çetin, BASKİ Genel Müdürü İzzet Günal ve daire başkanlarının da hazır bulunduğu toplantılar, yaklaşan yaz sezonunu nedeniyle öncelikle sahil bölgelerinde yer alan ilçelerle yapılıyor. Ayvalık Belediyesi ile başlayan toplantıda; Belediye Başkanı Mesut Ergin, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’a taleplerini ileterek ilçesindeki sorunları aktardı.

 

AKILCI ÇÖZÜMLER ÜRETİLECEK
Balıkesir’in en güzel ilçelerinden biri olan Ayvalık’ın rahat bir yaz sezonu geçirmesi için çalışmaların hemen başlatılacağını söyleyen Başkan Ahmet Akın “Ayvalık bizim göz bebeğimiz. Önümüzdeki 5 yıllık süreçte Ayvalık’ın; altyapısından üstyapısına kadar A’dan Z’ye tüm sorunlarını akılcı şekilde çözeceğiz. İnsanının konforunu ve refahını artıracak yatırımlarımızı yapacağız. Ayvalık’ın; turizm ve gastronomi potansiyellerini en iyi şekilde ortaya koyacağız” diye konuştu.

 

AYVALIK BELEDİYE BAŞKANI MESUT ERGİN: AHMET AKIN’IN YANINDAYIZ

Başkan Mesut Ergin, BASKİ Su ve Kanalizasyon, Ulaşım, Kent Estetiği ve Fen İşleri daire başkanları ve yöneticileri ile düzenlenen toplantıda Ayvalık’ın aciliyeti olan ve uzun vadede çözüm bekleyen projeleri hakkında fikir alışverişinde bulundu ve taleplerini iletti.

Ayvalık’ın uzun yıllardır çözüm bekleyen özellikle altyapı sorunlarını masaya yatırdıklarını belirten Belediye Başkanı Mesut Ergin, “Altyapı, arıtma ve sulama ihtiyaçları üzerine, fen işleri, ulaşım çözümleri ve kent estetiğine dair yürütülecek çalışmalar görüşerek değerlendirmelerde bulunduk. Ahmet Akın başkanımızın Balıkesir’imize ve kentimize yapacağı önemli projelerinde her daim yanındayız. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinin Ahmet Akın başkanımıza ve şehrimize hayırlı uğurlu olsun, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

 

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Ayvalık’a özel önem
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!