Bir haftadır yurt dışındaydım  ve buradan BALKESLERİMİZİN durumunu takip etmek zor da olsa şöyle akşamdan akşama  internetten  izlemeye çalıştım. Takımımızın durumunu ben şimdilerde ülkeyi yönettiği düşünülen hükümetimiz gibi görüyorum. Evet ortada bir yönetim var,  takımı çalıştıran bir hoca var. Ama sanki seçim hükümeti gibi ortada bir şeyler var. Yetki yok hatta Denizli'de olduğu gibi yetki olmamasına rağmen gider ayak diyelim zarar veren yetkili çok. Eh çalışıyoruz, hazırlanıyoruz, -ruz, -muz derken ortada belirsizlik sonucu istek yok. Sonuçta da kaybedilen puanlar ve dibe doğru bir çöküş.

 

Mazallah sezon sonunda Süper Lige veda ederken yazdım. Dedim ki; PTT Ligine dönüyoruz aman bunun artçıları devam ederde 2. lige yol almayız diye de endişelerimi yazmıştım ve bunun örnekleri çok maalesef evlerden uzak diyorum.

 

Baktım bu hafta kaybedilen puan 45 dakika 10 kişi oynayan bence ligin bizimle aynı takım hüviyetindeki Urfaspor'a; yani Urfa acılı geldi bize bari acıyı bastıracak bir beraberlik olaydı Ayran ferahlığında!

 

Dedim ya hoca emanetçi, yönetimin gözü toprağa bakıyor. Ben bu gibi bir ortamı olan futbol takımında  nasıl motive olunur? Nasıl inançlı olunur? Merak ediyorum  ve bir an önce kongre yapılıp; bence kaos ister kabul edelim ister etmeyelim evet bu kaostan çıkılmalı diye düşünüyorum. Yoksa yazık olacak ..

 

Ben bunu yazıyorum, yazıyorum da kongreye bir tık kalmışken net bir başkan adayıda yok. Bu da gülermisin, ağlarmısın misali. Evet sanalda ismi geçen çok ama icraatta yok. Yapmayın beyler yerim dar diyen gelin nazlanmalarını bir kenara bırakalım.

 

Kongrede güçlü bir yönetim umut ediyoruz. Kongrede tecrübeli ve kalıcı bu ligi tanıyan bu lige emek vermiş bir teknik heyet istiyoruz. Kongre sonrası maalesef günü kurtaran transferler yerine ara dönemde takıma güç katacak kaliteli oyuncular istiyoruz. Kongrede tribünlerle barışmış ve o herkesi kendine hayran bırakan muhteşem TARAFTARIMIZLA bütünleşmiş bir yönetim istiyoruz. Kongrede alt yapıya önem veren forması olmadığı için farklı formayla maça çıkan oyuncularına sahip çıkan bir yönetim istiyoruz. Kongrede hep bana hep bana demeden , bir emek verenlere  bir kulübe diyen bir yönetim istiyoruz. Kongrede sevgi ,kongrede barış ,kongrede bu takımı bir üst lige taşıyacak inanmış insanları ve BÜYÜK BALKES'e yakışan vizyonda yönetim görmek istiyoruz ... SEVGİLER , SAĞLIKLAR ...