Bugüne kadar yaptığın tüm yolculukları unut! dCi 130 dizel motor ve otomatik vites seçeneği ile Yeni X-TRAIL sana en konforlu, en rahat yolculuğu sunuyor. Yeni X-TRAIL'in iç hacminde herkese, herşeye yetecek kadar yer var. Çift dikişli deri koltukları, led aydınlatması, yol boyunca sana eşlik edecek yorgunluk algılama sistemi, otomatik uzun far asistanı ve daha pek çok özelliği ile diğerlerinden çok farklı.

Rüzgar tüneli testleri ile kanıtlanan kabin içi sessizlik. Arka sütunların çevresindeki paneller ve aerodinamik gövde sayesinde sürtünmeyi neredeyse hissetmeyeceksiniz. Devrim niteliğinde bir sonuç: şaşırtıcı derecede sessiz bir sürüş ve etkileyici bir yakıt tüketimi.

Yeni X-Trail’ in teknolojik iç tasarımını destekleyen yeni tasarım deri direksiyon, aynı zamanda ısıtma sistemiyle de desteklenerek soğuk günlerde ellerinizi ısıtarak maksimum konfor sağlar.

Yeni X-Trail’in benzersiz iç mekanı için Bose® mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanan sekiz adet stratejik yerleştirilmiş hoparlör ile müziği her zamankinden daha fazla hissedeceksiniz. Bose® ses sisteminin içerdiği iki adet woofer ile alçak frekanstaki sesleri yoğun bir şekilde duyacak ve aracınızın içinde konser heyecanını yaşayacaksınız.

Elleriniz doluyken bagajı açmak artık problem değil. Yeni X-Trail’in hareket sensörlü bagaj kapağını tek hareketinizle anahtarınıza ihtiyaç duymadan kolayca açabilirsiniz.

Gelişmiş dCi 130 motoru, büyük hacimli motorların performansını sunarken, gelişmiş yakıt tasarrufu ve düşük CO2 emisyonu sağlıyor. Stop/Start teknolojisiyle hem yakıt tasarrufu hem de rahat ve hızlı kalkış imkanı bir arada.

Yeni X-TRAIL, 4x4 fonksiyonuyla her koşuldaki yola uyum sağlar. Otomatik Mod koşulları sürekli kontrol eder, gücü ön ve arka tekerlekler arasında dengeleyerek en iyi sürüş deneyimini sunar. Peki ya zorlu koşullar? 4x4 Kilit Modu da onun için var.

(Kaynak: www.nissan.com.tr)

https://www.nissan.com.tr/modeller/binek/x-trail.html