BESTBalıkesir Elektromekanik Sanayi Tesisleri A.Ş.’nin Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında gerçekleştirilen, Genel Müdür Dursun Özman, Türk İş Balıkesir İl Temsilcisi ve aynı zamanda Türk Metal Sendikası Balıkesir şubesi Başkanı Nedim Veske, Şube Mali Sekreteri Serkan Uzun, Şube Sekreteri Fatih Uzan, İşyeri Baş Temsilcileri İbrahim Mercan, Aydın Kuru ve Ahmet İşgüden ile çalışanların hazır bulunduğu törende, Yönetim Kurulu Başkanı Rona Yırcalı’ya üzerinde duaların yer aldığı “Diriliş Cevşen-i Ayetli Osmanlı Zırh Biblo”  takdim edildi.

 

BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ

Düzenlenen törende, Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak’ın selamlarını Rona Yırcalı’ya ileten, Şube Başkanı Nedim Veske yaptığı konuşmada şunları söyledi:

 “Şehrimizin özel sektör dalında tek sendika örgütlü kuruluşu olan ve 41 yıldır birlik ve beraberlik içerisinde faaliyet gösterdiğimiz, emeğin, alın terinin, göz nurunun yüce değerini unutmayan BEST A.Ş.’nin mensubu olmaktan gurur duyuyoruz. Bir ülkede üreten ne kadar değerli ise o üretimi sağlayan, işyerleri açanlar da bizim için o kadar değerlidir.

 

ÜRETEREK KAZANMAKTAN YANAYIZ

Türk Metal Sendikası Balıkesir Şubesi olarak, bu katkılarından dolayı Sayın Rona Yırcalı’nın şahsında Yırcalı Holding’e teşekkür ediyoruz. Biz, BEST A.Ş de değerli işverenimizle uygarca, diyalog ve anlayış içinde ilişkilerimize devam ediyoruz. Bizim amacımız, insana sevgi, emeğe saygı duyan bir anlayış içerisinde bu ilişkilerin devamından yanadır. Biz, üretmekten, kazandırmaktan ve kazanmaktan yanayız. Bunu BEST’te görüyor ve yaşıyoruz. Bundan sonra da bu anlayışla yolumuza devam edeceğiz. Daha çok kazanmak için daha çok üretecek ve daha çok kazandıracağı.”

Tören, hediye takdiminin ardından günün anısına hatıra fotoğraflarının çekimiyle sona erdi.