19-20-21 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek 2. Erdek Zamanı Aşk ve Müzik Festivali” öğretmenevinin önünden ve Cumhuriyet Alanı’nda yapılacak açılış korteji ile dans gösterisi ile başlayacak. Gece de “Aşk ve Erdek” konulu söyleşi düzenlenecek.

YEŞİLÇAM’IN EFSANELER SÖYLEŞİYE KATILACAK

Gazeteci-yazar Önder Balıkçı’nın moderatörlüğünde gerçekleşecek söyleşiye konuşmacı olarak Yeşilçam efsanesi oyuncu; Ahmet Mekin, oyuncu Erol Tezeren ve Prof. Dr. Abdülkadir Çevik konuşmacı olarak katılacak.

ROBER HATEMO KONSER VERECEK

Günün son etkinliğinde, Türk pop müziğinin tanınmış sesi Rober Hatemo’nun halk konseri ile sona erecek. Festival bisiklet turu ile devam edecek. 2. Gün Cumhuriyet Alanı’nda, minikler bale gösterisi, Roman oyunları gösterisi, tango-vals dans gösterisi gerçekleşecek ve akşam “Aşk Festivali Dans Yarışması” yapılacak. Akşam ise Cumhuriyet alanında, Genco Erkal, Yaşamaya Dair-Bursa Cezaevi’nden Mektuplar isimli oyununu sahneye konacak. Aynı akşam, Erdek Alaattin Mahalleri, “Düşler Parkı”nda, sembolik “Çerkez Düğünü” etkinliği gerçekleştirilecek.

İHA