Balıkesirspor Baltok’ta ikinci kamp dönemi 24 Temmuz tarihinde yine Afyon’da devam edecek. Balıkesirspor Baltok ikinci kamp dönemini tamamladıktan sonra 3-4-5 Ağustos’ta İzmir’de düzenlenecek TSYD kupası için İzmir’e hareket edecek.

Güne sabah yaptığı idmanla başlayan Balıkesirspor Baltok yaklaşık 1 saat 45 dakikalık çalışmada bulundu. Isınma hareketleriyle başlayan dünkü çalışma taktik ve savunma parametreleri ile devam etti. Antrenmanın son bölümünde ise oynanan oyun ve soğuma egzersizleriyle çalışma tamamlandı.

BİRİNCİ KAMP DÖNEMİ OLUMLU GEÇTİ

Oyuncuların eksiklerini görme bakımından kamp döneminin ilk etabının olumlu geçtiğini söyleyen Teknik Direktör Giray Bulak, ikinci kamp döneminde de bu eksiklikler üzerine çalışacaklarını belirtti. Bulak iki günlük aranın ardından oyuncuların 24 Temmuz’da Afyon’da bulunacağını belirten Teknik Direktör Giray Bulak, ilk etap kamp çalışmalarının olumlu geçtiğini ifade etti. Bulak, “Birinci etap kamp dönemini bugün yapacağımız çalışma ile sona erdiriyoruz. Oyuncularımıza üç günlük izin vereceğiz. Üç günlük izinin ardından oyuncularımız yine Afyon’da buluşarak çalışmalarına devam edecek. Buradaki ikinci kamp dönemimiz ise 2 Ağustos tarihine kadar sürecek. 2 Ağustos’ta kamp dönemini tamamlayıp 3-4-5 Ağustos tarihinde İzmir’de düzenlenecek TSYD kupasına katılacağız. Kupa maçlarının ardından ise sezon öncesi çalışmalarımıza kulüp tesislerinde devam edeceğiz” diye konuştu.