Rektör Oğurlu’dan BAÜN Hastanesine ziyaret

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, Balıkesir Üniversitesi Hastanesini ziyaret etti.

Rektör Oğurlu'dan BAÜN Hastanesine ziyaret
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, beraberinde Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt, Prof. Dr. Murat Doğdubay ve Prof. Dr. Fatih Satıl ile birlikte Balıkesir Üniversitesi Hastanesini ziyaret etti.

Hastane Başhekimi Doç. Dr. Bahadır Çağlar’a ve Hastane Başmüdürü Öğr. Gör. Bülent Duman’a makamlarında ziyarette bulunan Rektör Oğurlu, daha sonra hastane çalışmaları hakkında hastane üst yönetiminden brifing aldı.

BAÜN Hastanesi Başhekim Yardımcıları Doç. Dr. Süha Serin, Doç. Dr. Tarık Yıldırım ve Doç. Dr. Bülent Atik ile Hastane Başmüdürü Öğr. Gör. Bülent Duman’ın da yer aldığı brifing toplantısında; Hastane Başhekimi Doç. Dr. Bahadır Çağlar yaptığı sunum ile hastanede yakın dönemde gerçekleştirilen faaliyetler ile ilerleyen süreçteki planlamalar hakkında bilgiler paylaştı.

Toplantıda yaptığı değerlendirmede, hastane yönetimini ve personelini çalışmaları dolayısıyla tebrik eden Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, üniversite hastanesinin sağlık alanında Balıkesir’in gözbebeği kurumlarından olduğuna dikkat çekerek, üniversite yönetimi olarak gerek akademik ve idari alanlarda gerekse fiziki büyüme ve gelişim süreçlerinde hastane çalışmalarının yakından desteklemeyi sürdüreceklerini belirtti.

 

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Rektör Oğurlu’dan BAÜN Hastanesine ziyaret
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!