Öztaylan’dan Manyas’tan sonra Bandırma’ya da hastane müjdesi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzun yıllardır Sağlık Bakanlığı tarafından, Strateji ve Bütçe Başkanlığı’na yatırım programına alınması için önerilen Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi, AK Parti Milletvekillerinin yoğun uğraşları ile 2024 yılı programına dahil edilmiştir.

Bakanlık tarafından 177 proje önerilmiş olup, bunların 27 tanesi kabul edilmiştir. Bandırma ve Manyas’ın 2024 yılı programına alınması şehirlerimiz ve civar ilçeler açısından oldukça önemlidir.

 

Bandırma’nın köklü sorunlarına hızlı şekilde çözüm bulmaya gayret ediyoruz.

”Hastane/Üniversite Kavşağı’nda Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımız ve Büyükşehir Belediyemiz ile gerçekleştirdiğimiz palyatif çözüm ve yılların problemi olan Paşabayır Mahallemizde bulunan Kültür Merkezi’nin Büyükşehir Belediyesine geçişi ve yapım ihalesine edilmesi sonrasında, hastane sorununu çözmüş bulunuyoruz.

Türkiye’nin ilk ilçe üniversitesi olan Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi mülkiyetinde bulunan 90.000m2 alan Sağlık Bakanlığı’mıza tahsis edilmiştir. Projenin tamamlanması ile hastane inşaatımız mevcut hastanenin devamı niteliğinde şehrimize kazandırılacaktır. Şehrimize daha iyi bir sağlık hizmeti sunulması adına gayretlerimiz en sıkı şekilde devam edecektir.

Bandırma’ya ve çevre ilçelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Öztaylan’dan Manyas’tan sonra Bandırma’ya da hastane müjdesi
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!