Serkan Sak Sındırgı’da Ekrem Yavaş’ın saltanatına son verdi

Sındırgı’da uzun yıllar sonra CHP yeniden Belediye’yi kazandı. Bu kazanımda, ilçenin sevilen veteriner hekimlerinden Serkan Sak’ın payı çok büyük.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Sındırgı’da uzun yıllar sonra CHP yeniden Belediye’yi kazandı. Bu kazanımda, ilçenin sevilen veteriner hekimlerinden Serkan Sak’ın payı çok büyük.

İlçede, “Serkan Sak here eve girmez ama herkesin ağılına, damına girmiştir” gibi cümlelerle anılan Serkan Sak, uzun soluklu bir seçim çalışmasının ardından safere ulaşmayı başardı.

AK Partili Ekrem Yavaş’ın Sındırgı Belediyesi’ndeki saltanatına son vermeyi başaran Serkan Sak, Sındırgı’yı geleceğe güven ve huzurla bakan çağdaş bir ilçe yapmak için çalışacağını ifade etti.

 

Sındırgı Belediye Başkanı olarak seçilen Serkan Sak şunları söyledi:

 

“Sevgili Sındırgılılar, 31 Mart 2024 yerel seçimlerde; hemşehrilerimizin yüksek teveccühüyle Sındırgı Belediye başkanlığına seçildim. Sındırgı’yı siz değerli hemşehrilerimiz ile birlikte geleceğe güven ve huzurla bakan çağdaş bir ilçe yapacağız. Allah nasip ederse vaat etmiş olduğumuz tüm projeleri gerçekleştirmek için ilk günden itibaren çalışmaya başlayacağız.

Sındırgı Belediyesini söz verdiğimiz gibi sizlerle birlikte ortak akılla yöneteceğiz. İstişare kültürünü yeniden inşaa edeceğiz.

 

“TEMEL İLKEMİZ ADALET OLACAK”

Planlı, programlı bir belediyecilik anlayışımızla israftan uzak, Sındırgı halkının sorunlarına odaklı bir yönetim anlayışı ile bütçemizi eşit ve hakkaniyetli bir şekilde kullanacağız. Temel ilkemiz ve anlayışımız adalet olacak. Hak yolunda Sındırgı halkına hizmet etmek için çabalayacağız. 7gün 24 saat hizmet eden, ben değil biz diyerek, el ele, kol kola, gönül gönüle, ilçemizi hak ettiği yere getireceğiz.

 

“VAATLERİMİZİ BİR BİR HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

Seçim öncesinde söz verdiğimiz gibi, göreve başladığımızda ilk günden itibaren Belediye Başkanlık makamının kapısını halkımıza sonuna kadar açacağız. Belediye, Sındırgı’da yaşayan herkesin evi gibi olacak. Makamda oturarak Sındırgı’yı yöneten Belediye Başkanı olmayacağız.

Kimseye tepeden bakmayacağız, kimseyi ayrıştırmadan, kutuplaştırmadan, ötekileştirmeden görevimizi sürdüreceğiz.

 

“GÖÇÜ TERSİNE ÇEVİRECEĞİZ”

Önümüzdeki günlerde projelerimizi bir bir hayata geçirerek Sındırgımızın temel problemi olan göçü tersine çevireceğiz. Ben ve belediye meclis üyelerimiz, halkımızın güvenini boşa çıkartmayacağımıza bir kez daha söz veriyoruz. Seçimlerde göstermiş olduğunuz teveccüh ve desteğinizden dolayı şükranlarımı sunuyoruz.”

 

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Serkan Sak Sındırgı’da Ekrem Yavaş’ın saltanatına son verdi
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!