BALIKESİR MUSİAD’A KONSOLOS ZİYARETİ

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye ekonomisinin gücünün ve bağımsızlığının ancak yerli ve milli üretim ile mümkün olabileceğini söyleyen MUSİAD Balıkesir Şube Başkanı Tuncay YILDIZ,  devletimizin ve milletimizin bütün unsurları yerli ve milli üretimi desteklemeli ve dünyaya kendi markalarımızı ihraç etmemizin önemini vurguladı.

MÜSİAD’ın yatırım, ticaret ve ihracat seferberliği başlattığını ve bu bağlamda Musiad Genel Merkezi Dış İlişkiler Komisyonun gerçekleştirdiği ve 30 dan fazla ülke konsolosununda hazır bulunduğu toplantıya MUSİAD Balıkesir olarak iştirak edildiğini belirten Tuncay Yıldız,  bu toplantıda diğer ülkelerin konsoloslarına Balıkesir ve bölgemiz ile ilgili değerli bilgiler aktarıldığı bilgisini verdi.

Yine bu çalışmalar kapsamında Balıkesir MUSİAD olarak Endonezya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğundan Başkonsolos Herry SUDRADJAT, Müsteşar Toary WORANG ve Ekonomi Bölümü görevlisi Hasan Hüseyin KOCATÜRK MUSİAD Balıkesir Yönetimini yeni binasında ziyaret etmiştir. MUSİAD Balıkesir’ e yapılan bu ziyarette karşılıklı iş fırsatları değerlendirilmiş ve sıcağı sıcağına hemen ticarete dönebilecek çeşitli teklifler üzerinde durulmuştur. Ayrıca başkan Tuncay Yıldız tarafından yakın bir zamanda Balıkesir MÜSİAD olarak bir heyetin Endenozyadaki iş fırsatlarını değerlendirmek üzere sayın konsolosun misafiri olarak Endenozya ya bir seyahat gerçekleştirileceği bilgisi verilmiştir.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
BALIKESİR MUSİAD’A KONSOLOS ZİYARETİ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!