Zeytin İhalesi Yapıldı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir’in Havran ilçesinde Belediyeye ait zeytin ihaleleri Belediye Başkanlık makamında açık arttırma usulü ile yapıldı.

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren belediye bünyemizde bulunan zeytinlik tarla ve arazilerimize kendi gözümüz gibi bakmaya çalışıyoruz. Bizlere bırakılan bu emanetlerden en iyi şekilde verim almak ve gelir elde edebilmek için Kırsal Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde bulunan çalışanlarımız ile 365 gün boyunca bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz. Amacımız Zeytin verimliliği ve kaliteyi arttırmak ve sonunda Belediye bütçesine gelir sağlamaktır. Bu yılda ağaç üzerinde zeytin ihalelerini gerçekleştirdik. Tahmini 3 bin 864 çuval zeytinimizi ihale usulü satışını geçekleştirdik. Yoğun bir katılım oldu ve son derece çekişmeli geçen zeytin ihalelerimizi akşam geç vakitlerde sonuçlandırdık. İhaleye katılan müstahsillerimize ticaret erbabı iş adamlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederim. Hayırlı uğurlu olsun. Bereketli bir zeytin sezon diliyorum” dedi.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Zeytin İhalesi Yapıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!