ÜNİVERSİTE VAKFI DEPREMZEDE ÖĞRENCİLERE BURS VERECEK

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir Üniversitesi ve Üniversite Vakfı depremden etkilenen veya yakınlarını kaybeden öğrencilerine burs kampanyası başlattı.
Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen ve bölgede birçok ili etkileyen depremlerin ardından, depremden etkilenen veya yakınlarını kaybeden öğrencilerine burs vermek için karar aldı. Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu ve yönetimi depremden etkilenen ve yakınlarını kaybeden öğrencilerine Balıkesir Üniversitesi Vakfı aracılığı ile burs verme kararı aldı. Prof. Dr. Oğurlu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. “Depremden Etkilenen Öğrencilerimize yönelik olarak BAUN vakfımız işbirliğinde bir burs kampanyası başlatmış bulunuyoruz. Her zaman olduğu gibi şimdi de öğrencilerimize sahip çıkma ve destek olma zamanı. Depremden etkilenen veya yakınlarını kaybeden öğrencilerimize burs vermek istiyoruz” dedi.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
ÜNİVERSİTE VAKFI DEPREMZEDE ÖĞRENCİLERE BURS VERECEK
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!