BURHANİYELİ ÇOCUKLARIN ERKEN BAYRAM SEVİNCİ

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Almanya’nın Witten Şehrinde hayırseverlerden toplanan bağışlar ile 100 çocuğun bayramlık kıyafetleri ve ayakkabıları alındı.

Almanya’nın Witten Şehrinde Yaşayan Burhaniye’li Alparslan ailesi, Almanya’daki komşularıyla birlikte iyilik dağıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl İstanbul’da ihtiyaç sahibi 300 çocuğa kışlık mont ve bot alan yardımseverler bu yıl aralarında topladıkları bağışlarla Burhaniyeli ihtiyaç sahiplerine Burhaniye Belediyesi’nin yardımlarıyla ulaştılar. Burhaniye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne geçtiğimiz günlerde projelerinden bahseden hayırsever vatandaşlarımız müdürlüğün desteğiyle ihtiyaç sahibi 100 çocuğa bayramlık ayakkabı ve kıyafet alırken ailelerine de erzak yardımlarında bulundu. Bunun yanı sıra lösemi hastası bir çocuğa ellerinden geldiğince destek olmaya çalışırken, huzurevindeki büyüklerimizi de unutmayarak onların da ihtiyaçları doğrultusunda hediyelerle mutlu ettiler.

Bağışların toplanmasında büyük rol üstlenen Meltem Değirmenci Alpaslan: “ Ne kadar çok kişiye ulaşabilir ve desteğini alabilirsek o kadar çok ihtiyaç sahibini mutlu edebiliriz. Amacımız daha çok çocuğa bayramlık giydirmek ve daha çok ihtiyaç sahibi insanı mutlu etmek. Burhaniye Belediyesine çocuklara ulaşmamızı sağladığı için ve giydirilmelerine yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
BURHANİYELİ ÇOCUKLARIN ERKEN BAYRAM SEVİNCİ
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!