DEVA Partisi, Kepsut ve Dursunbey Adaylarını tanıttı!

Deva Partisi, Balıkesir'de belediye başkan adaylarını tanıtmaya devam ediyor. Dördüncüsü düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısında Dursunbey ve Kepsut ilçesinin adayları, genel başkan Ali Babacan tarafından kamuoyuna tanıtıldı.

DEVA Partisi, Kepsut ve Dursunbey Adaylarını tanıttı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Deva Partisi, Balıkesir’de belediye başkan adaylarını tanıtmaya devam ediyor. Dördüncüsü düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısında Dursunbey ve Kepsut ilçesinin adayları, genel başkan Ali Babacan tarafından kamuoyuna tanıtıldı.

Dursunbey ilçesinden adaylığı açıklanan Avukat Bahadır Yıldırım, eğitim hayatını Balıkesir İnebey Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde üniversite eğitimini tamamlamıştır. Aktif bir şekilde avukatlık mesleğini icra eden Yıldırım, tecrübesi ve bilgisiyle Dursunbey’e hizmet etmeye adaydır.

Kepsut ilçesinin adayı Selman Atik ise satış ve pazarlama alanında uzmanlaşmış bir isimdir. Banka sektöründe birçok firmaya reklam hizmeti vermiş, gıda sektöründe faaliyet göstermiş ve asıl mesleği satış ve pazarlama uzmanlığıdır. Aynı zamanda teknik alanda da hizmet sunmuştur. Deneyimi ve vizyonuyla Kepsut’a yeni bir soluk getirecek olan Atik, halkın güvenini kazanmaya adaydır.

Balıkesir il başkanı Gürhan Kayabey, Deva Partisi olarak, Balıkesir’in her ilçesinde güçlü ve nitelikli adaylarla halkımıza hizmet etmeyi amaçladıklarını belirtti. Adaylarının yerel halkın ihtiyaçlarına duyarlı, tecrübeli ve dinamik bireyler olduğuna inandıklarını vurgulayan Kayabey, Balıkesir’in geleceği için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
DEVA Partisi, Kepsut ve Dursunbey Adaylarını tanıttı!
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!