Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Ankara’da oyunu kullandı.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ve eşi Beyza Erbakan, Ankara'nın Çankaya ilçesinde oylarını kullandı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Ankara’da oyunu kullandı.
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan ve eşi Beyza Erbakan, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde oy kullanmak üzere Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Dr. Binnaz Ege-Dr. Rıdvan Ege Anadolu Lisesi’ne geldi. Erbakan çifti, bir süre sıra bekledikten sonra 4491 numaralı sandıkta oylarını kullandı.

Oylarını kullandıktan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Fatih Erbakan, yoğun geçen bir seçim kampanyası sonrasında vatandaşlık görevlerini eşleriyle birlikte yerine getirdiklerini belirtti. Milli iradenin tecellisi için bu görevi yerine getirmenin önemine vurgu yaptı. Erbakan, seçim gününün huzur ve barış içinde geçmesini, sandıkların olaysız bir şekilde tamamlanmasını temenni ettiklerini dile getirdi. Sandıkların açılmasını beklerken çıkacak sonuçların ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını dilediklerini ifade etti.

Seçim sonuçlarını iftar saatinin ardından genel merkezde takip edeceklerini belirten Erbakan, ülkemiz, milletimiz ve insanlarımız için hayırlı bir sonuç çıkmasını temenni etti. Değerlendirmeleri ise seçim sandıkları açıldıktan sonra daha detaylı bir şekilde yapacaklarını aktardı.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Ankara’da oyunu kullandı.
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!