KEMAL KILIÇDAROĞLU: YİĞİDİ MUHTAÇ ETTİLER KURU SOĞANA!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesaplarından “soğan” başlığıyla bir video yayınladı. 

Kılıçdaroğlu şunları kaydetti:

 

 

“Sevgili halkım, geçen devirde ustalık devri diye sattıkları şey ülkemizi her alanda çöküşe sürükledi. Artık inandırıcı olmadıklarının da hayli farkındalar. Bundan dolayı da korkunç yalan dolan iftira kampanyasına başladılar. PKK yalanları, seccade istismarı, marteniçkayı urgana benzetme, türlü türlü yapay gündemlerle sizleri kandırmaya çalışıyorlar. 

Bakınız asıl gündemimiz  bu. Vatandaşın asıl gündemi. Biliyorlar, çünkü ben geldiğimde demokrasi gelecek, para akacak, yatırımlar akacak, dövizler düşecek, alım gücü artacak. He o kalırsa bu elimdeki kuru soğan olacak 100 lira. Şu an bile buncağızın kilosu 30 lira. Utanmıyorlar. Yiğidi muhtaç ettiler kuru soğana. 

Bu arada ne söyledim her türlü terörün Allah bin belasını versin. Dinimizin arkasına saklanıp da her türlü alavereye dalavereye karışanın da Allah bin belasını versin. Ben yoluma dürüst ve samimi ister Kürt ister Alevi, ister sunni ister Müslüman olsun ben yoluma insan gibi insanlarla devam edeceğim. Benim tek kriterim budur.”

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
KEMAL KILIÇDAROĞLU: YİĞİDİ MUHTAÇ ETTİLER KURU SOĞANA!
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!