Çakma Ahmet Akın’dan sonra şimdi de ‘adaylıktan çekilecek’ algısı yaratmayı deniyorlar!

Ahmet Akın, “Büyükşehir Belediyesi’ni beş yıldır yönetenlerin kurduğu bu tezgah nedeniyle pusulada iki Ahmet Akın olacak. Entrikayla, yalanla seçimi kazanmamı engelleyeceklerini düşünüyorlar. Bu halk onlara gereken yanıtı sandıkta verecek” dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AHMET AKIN’DAN BALIKESİRLİLERE ÇAĞRI: BU YALANLARA SAKIN İNANMAYIN

 

CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın’dan bağımsız aday olarak çıkarılan ‘Çakma Ahmet Akın’la ilgili uyarılar… Ahmet Akın, “Büyükşehir Belediyesi’ni beş yıldır yönetenlerin kurduğu bu tezgah nedeniyle pusulada iki Ahmet Akın olacak. Entrikayla, yalanla seçimi kazanmamı engelleyeceklerini düşünüyorlar. Bu halk onlara gereken yanıtı sandıkta verecek” dedi.

 

 

 

CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın, “5 yıldır memleketi yönetip altyapıyı, yolu ve suyu bile vatandaşa ulaştıramayanlar, herkesi isyan ettirenler şimdi utanmadan entrika peşinde koşuyorlar, Onlara tek bir sözüm var; yazıklar olsun size. Bu oyunu Kuvayi Milliye şehri Balıkesir’imin yiğit evlatları 31 Mart’ta bozar” şeklinde konuştu.

 

“YAPAY ZEKAYLA SESİMİ TAKLİT EDİP VATANDAŞLARI ARAYACAKLAR”

AHMET AKIN, yapay zekayla sesinin taklit edilerek adaylıktan çekildiğine ilişkin sahte aramalar yapmanın planlandığını da ileri sürdü, Balıkesirlileri “bu yalanlara sakın inanmayın” diye uyardı. Akın şu uyarıyı yaptı:  “Aynı sahte bilgiyi sosyal medyadan yayarak seçmeni aldatmayı planlıyorlar. Hemşerilerim buna hiçbir şekilde inanmasın. Bu kirli zihniyet sandıklarda gerçek Ahmet Akın’ın oylarını sahte olana aktarmayı deneyecekler. Sandıkların başından bir saniye bile ayrılmayın. Ahmet Akın Cumhuriyet Halk Partisi’nin logosu altında seçime giriyor ve bu hiçbir şekilde değişmeyecek.”

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Çakma Ahmet Akın’dan sonra şimdi de ‘adaylıktan çekilecek’ algısı yaratmayı deniyorlar!
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!