‘Oyunculuk kaşının gözünün güzel olması değildir’

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Egenin Hamsisi” dizisinde izleyicileri sürprizlerin beklediğini belirten Asuman Dabak, “Fikret Gerginoğlu karakteri ile Asuman Dabak arasında asla benzerlik yok. Gerginoğlu çok eğlenceli bir karakter, çok severek canlandırıyorum. Ancak yine de evlerden ırak. Biz sadece sete gittiğimizde karakteri üzerimize bir kostüm gibi giyer, setten ayrılınca da çıkarırız” dedi.

“OYUNCULUK ÇOK UUZN SOLUKLU VE SÜREKLİ GELİŞEN BİR SERÜVEN”

Asuman Dabak, güzel ya da yakışıklı olmanın oyunculuk için yeterli olmadığını şu sözleriyle aktardı:”Oyunculuk kaşının gözünün güzel olması değildir. Çok güzel ya da yakışıklı olmak da değildir. Oyunculuk çok uzun soluklu ve sürekli gelişen bir serüven. Biz okullarımıza da sadece gerçekten verimli olabileceğimiz, fayda sağlayabileceğimiz oyuncularımıza öncelik vererek kayıt alıyoruz. Sonrasında ise oyunculuk için devamlılık, istikrar, disiplin ve çok çalışmak gerekiyor. Zaman zaman çok eğleniyoruz ama özünde bu işin disiplin olduğu gerçeğinden asla dışarı çıkmıyoruz.” 

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
‘Oyunculuk kaşının gözünün güzel olması değildir’
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!