Bandırma Ticaret Odası seçime hazır

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde yapılacak Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi ve İcra Komitesi Seçimleri’ne ilişkin toplantı Bandırma Ticaret Odasında gerçekleştirildi.

 

POLİTİKA / AYNUR ARICAN / Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde yapılacak Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi ve İcra Komitesi Seçimleri’ne ilişkin toplantı Bandırma Ticaret Odasında gerçekleştirildi. 7 Temmuz’da gerçekleşecek olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi ve İcra Komitesi Seçimleri hakkında Bandırma Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen toplantıya Bandırma Ticaret Odası Meclis Üyesi Volkan Kuş, 10’uncu Meslek Komite Üyeleri Burçin Tyulin ve Mahir Mete Erer ile 10’uncu Meslek Grubu üyelerinden Nursal Bayrak, Hasan Kocabıyık, Serda Karaoğlu, Filiz Durmaz ve Semih Onur Dönmez katıldı.

Toplantıda Sigorta Acenteleri İl Delegeliği Seçimleri hakkında bilgilendirme yapıldı. Son dönemde artan brokerlik faaliyeti adı altında sigorta acenteliği yapılması gibi sektörel sorunlar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Sigorta acentelerinin meslek örgütü olarak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde oluşturduğu Sigorta Acenteleri İcra Komitesi (TOBB SAİK) seçimleri 7 Temmuz’da gerçekleşecek. Seçilen komite 9 üyeden oluşurken 4 yıl süreyle görev yapacak.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Bandırma Ticaret Odası seçime hazır
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!