TÜBİTAK 4006 EĞİTİM SEMİNERİ

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir’de TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarlarının yaygınlaştırılması ve sayısının arttırılması amacı ile İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından “TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Program Tanıtım ve Destek Eğitim Semineri” düzenlendi.

Balıkesir Lisesi Konferans salonunda düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Program Tanıtım ve Destek Eğitim Semineri; Balıkesir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi ve TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları İl Temsilcisi Prof. Dr. Fatih SATIL, İl Millî Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şube Müdürü Fahri ACAR, Yarış Ortaokulu Fen ve Teknoloji Öğretmeni Cemile ÇAKIR ve TÜBİTAK 4006 projeleri hazırlamak isteyen öğretmenlerimizin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şube Müdürümüz Fahri ACAR; geçmiş yıllarda yapılan TÜBİTAK 4004-4005-4006-4007 programlarında hazırlanan proje çalışmaları ve proje sayısı hakkında bilgilendirme yaparak başladıkları açılış konuşmalarında: “Bu yıl TÜBİTAK projelerinde öğretmenlerimizin katılımı ile çok daha büyük başarılar elde etmek istiyoruz.” dedi.

Balıkesir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Fatih SATIL, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Destekleme programının tanıtımını yaparak; seminere katılan öğretmenleri, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Destekleme proje başvurusu konusunda bilgilendirdi ve öğretmenlerin sorularına cevap verdi.

Yarış Ortaokulu Fen ve Teknoloji Öğretmeni Sayın Cemile ÇAKIR ise proje tecrübelerini öğretmenler ile paylaştı ve öğretmenlerden gelen soruları cevapladı.

Değerli katkıları nedeniyle Balıkesir Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fatih SATIL ve Yarış Ortaokulu Fen ve Teknoloji Öğretmeni Cemile ÇAKIR’a İl Millî Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Fahri Acar tarafından Teşekkür Belgesi takdimi ile sona eren program; saat 14.00’te Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet ATAÇ tarafından Balıkesir Üniversitesi Fen –Edebiyat Fakültesi Amfisinde gerçekleştirilen öğretmen, öğrenci ve akademisyenlere yönelik bilgilendirme sunumu ile devam etti. Prof. Dr. Ahmet ATAÇ; TÜBİTAK 4004-4005-4007 programlarının tanıtımını yaparak proje başvuruları konusunda katılımcıları bilgilendirip yöneltilen soruları cevapladı.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
TÜBİTAK 4006 EĞİTİM SEMİNERİ
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!