İşte bunu yapmayacaktın Yücel Yılmaz!

Yücel Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinin son gününde BTT'nin öğretmen, sağlıkçı ve öğrenciler için uyguladığı tüm indirimleri iptal etti.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevi sona eren Yücel Yılmaz, giderayak toplu taşıma ücretlerinde yapılan yüzde 40’lık indirimi kaldırdı!

 

Seçim döneminde öğretmenlere, sağlıkçılara, öğrencilere toplu taşıma araçlarında yüzde 40’lara varan indirim vaat eden ve uygulamayı başlatan Yücel Yılmaz, yeniden Büyükşehir Belediye Başkanı seçilemeyince, son icraatını indirimi iptal etmekle yaptı.

Toplu taşıma araçlarından indirimli yararlanan vatandaşlar, bu sabah indirimin iptal edildiği haberiyle şok yaşadı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin yeni Başkanı Ahmet Akın, yarın Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alarak göreve başlayacak. Büyükşehir Belediyesi’nde yapılacak devir teslimin ardından Yücel Yılmaz’ın görevi sona erecek. Büyükşehir’deki son gününde toplu taşıma indirimlerini iptal eden Yücel Yılmaz’ın, bu konuda tasarruf hakkını Ahmet Akın’a bırakması gerekiyordu.

Yarın Büyükşehir’de mesaiye başlayacak olan Ahmet Akın’ın, BTT’nin bu ani iptal kararıyla ilgili nasıl bir işlem yapacağı da merak konusu.

Tepki Ver | _zg_n11
3
harika
Harika
3
_ok_do_ru
Çok Doğru
7
kat_l_yorum
Katılıyorum
4
_a_rm_
Şaşırmış
11
_zg_n
Üzgün
İşte bunu yapmayacaktın Yücel Yılmaz!
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!