ERDEM %10 İNDİRİM KAMPANYASINA DİKKAT ÇEKTİ

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Enflasyonla mücadele aynı zamanda işsizlikle, yüksek faizle ve artan girdi maliyetleriyle mücadeledir” diyen BESOB Başkanı Fehmi Erdem “esnaf ve sanatkar üzerine düşeni yapmaya hazırdır” diye konuştu

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan ‘Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’ kapsamı hakkında açıklamalarda bulunan Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (BESOB) Başkanı Fehmi Erdem enflasyona karşı minimum yüzde 10 indirim kampanyasını desteklediklerini ifade etti.

ESNAF VE SANATKAR DİMDİK DEVLETİNİN YANINDA

15 Temmuz akşamı bu muradına eremeyenlerin arkasından Ağustos ayı itibariyle milletin cebine dokunmak adına başlatılan spekülatif hareketlerle ilgili süreci hep birlikte yaşadıklarını ifade eden Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem şunları söyledi:

“Demokrasiyi sahiplenme noktasında; esnaf ve sanatkarlarımız her zaman olduğu gibi tek vücut halinde sarsılmaz bir irade ile bölünmez bütünlüğü, huzur ve güvenliği için daima devletimizin, milletimizin yanında yer alacaktır. 15 Temmuz Darbe girişiminde de, esnaf ve sanatkar dimdik devletinin yanında durarak bunu kanıtlamıştır. 15 Temmuz da şehit düşen 245 vatandaşımızın 137 tanesi esnaf ve sanatkardır. Yine geçtiğimiz Ağustos ayında bir gecede hepimizin cebine göz diken, darbeyi bu sefer ekonomi ile yapmak isteyenlere en iyi cevabı birlik ve beraberliğimiz ile vereceğiz.”

GÖVDEMİZİ TAŞIN ALTINA KOYACAĞIZ

Başkan Erdem, “Hükümetimizce ülke genelinde uygulamaya koyulan Enflasyonla Mücadele Programı çerçevesinde başlatılan indirim kampanyasına, üyelerimizin vereceği destek büyük önem taşıyor. Bu kapsamda, tüketici fiyat endeksinde yer alan ürün ve hizmetlere yönelik, asgari 3 ay süreyle en az yüzde 10 indirim yapılması tavsiye edildi. Bu konuda, üyelerimiz ile hükümetimizin yanındayız. Ülkemizin bu durumunda esnafımız; taşın altına elini değil, gövdesini koymaya hazırdır” diye konuştu.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
ERDEM %10 İNDİRİM KAMPANYASINA DİKKAT ÇEKTİ

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!