Balıkesirspor Başkanı Nedim Ömer’in HASSASİYET gecikmesi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

 

Balıkesirspor Kulüp Başkanı Nedim Ömer’den açıklama: “Hassas bir süreç içinde olan kubülümüz ile alakalı tüm açıklamalar için benim beyanımın ve benim fotoğrafımın kullanılmasını rica ediyorum.”

 

POLİTİKA / BALIKESİRSPOR Kulüp Başkanı Nedim Ömer, böyle bir açıklama yapma gereği duydu. Balıkesirspor’un kurumsal kimliği ve saygınlığının öncelikli hassasiyeti olduğunun altını çizdi.

Nedim Ömer, şu açıklamayı yaptı:

 

“Balıkesirspor Kurumsal kimliğinin saygınlığı öncelikli hassasiyetim olduğunu belirterek, gelişigüzel olan veya olabilecek şahsım dışındaki açıklamalar bilgi kirliliğine yada yanlış anlamalara neden olabilmektedir.

Hassas bir süreç içinde olan Kulübümüz ile alakalı tüm açıklamalar için benim beyanımın ve benim fotoğrafımın kullanılmasını rica ediyorum.

Kamuoyunu doğru bilgilendirmek adına bu hassasiyetimi dikkate aldığınız için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.”

 

 

Kulüp yöneticilerinin Balıkesirspor’la ilgili her mevzuda ulu orta açıklamalar yaptığı, Balıkesirspor Kulübü adına beyanatlar verdiği, bu açıklamaların medya ve kamuoyunda spekalüsyonlara neden olduğu böyle bir ortamda, Kulüp Başkanı Nedim Ömer’in “benden başkasını muhatap almayacaksınız” anlamına gelen bu mesaj için çok geç kaldığını söylemek gerekiyor.

 

Bugüne kadar Balıkesirspor için ilgili ilgisiz, yetkili yetkisiz herkesin bir şeyler söyleyip Kulüp adına ahkam kestiği bir ortamda, Başkan Nedim Ömer “artık sadece ben konuşacağım” diyor ve galiba yönetim kurulundaki arkadaşlarına beyanat yasağı getiriyor!

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Balıkesirspor Başkanı Nedim Ömer’in HASSASİYET gecikmesi!
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!