VATAN PARTİSİ’NDEN KILIÇDAROĞLU’NA SUÇLAMALAR

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vatan Partisi İl Başkanı Emre Albayrak, Türk Silahlı Kuvvetleri komuta kademesine yönelik açıklamaları nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi. Albayrak” Kılıçdaroğlu’nun komutanlarımızla birlikte Genel Başkanımız Doğu Perinçek’i hedef alması anlamlıdır. Kılıçdaroğlu ve bütün emperyalizm işbirlikçileri unutmamalıdır ki askere düşmanlık, düşmana askerliktir” dedi.

 

Vatan Partisi İl Başkanı Emre Albayrak partililerle birlikte Ali Hikmet Paşa Meydanı’nda yaptığı açıklamada, askerlere yönelik açıklamaları nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi. Albayrak yaptığı açıklamada Kemal Kılıçdaroğlu’nun çizgisinin Atatürk’e ihanet çizgisi olduğunu ileri sürerek tüm Atatürkçüleri Vatan Partisi’ne katılmaya çağırdı.

 

 

“ASKERE DÜŞMANLIK DÜŞMANA ASKERLİKTİR”

Vatan Partisi İl Başkanı Emre Albayrak yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

“Kemal Kılıçdaroğlu 10 Ocak 2023 günü meclis kürsüsünden Türk Ordusunun komuta kademesini hedef alarak düşmanca bir tavır sergilemiştir. Kılıçdaroğlu konuşmasında Türk Silahlı Kuvvetleri’nin generallerine “cepheden kaçarlar”, “Ortadoğu askerleri”, “kariyerist”, “komuta kademesi haddini bilsin” gibi boyunu aşan ifadeler kullanmıştır. Kılıçdaroğlu’nun aynı konuşmasında komutanlarımızla birlikte Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Doğu Perinçek’i de hedef alması anlamlıdır. Kılıçdaroğlu ve bütün emperyalizm işbirlikçileri unutmamalıdır ki; askere düşmanlık, düşmana askerliktir.

 

 

“O KOMUTANLAR BİRÇOK BAŞARI ELDE ETTİ”

Kılıçdaroğlu’nun hedef aldığı komutanlar; Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı Harekatları ile Suriye’nin kuzeyinde ASD-İsrail koridorunu yardılar. PKK’yı hendeklere gömdüler. Mavi Vatan’da başarılara imza attılar. En önemlisi de 15-16 Temmuz’da Kılıçdaroğlu ve Altılı Masadaki liderler ortada yokken Amerikancı-Fethullahçı darbe girişimini kahramanca yerle bir ettiler. Türkiye’nin önünü açtılar. Kemal Kılıçdaroğlu’nun alkışlayacağı sözüm ona askerler, 15 Temmuz’da suçüstü yakalanan ve bugün Türkiye hapishanelerinde yatan NATO generalleridir. Programları, o NATO generallerini yeniden cezaevlerinden çıkarmaktır. O yüzden bugün savaşan ordunun savaşan komutanlarını hedef almaktadır.

 

“CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ DOĞU PERİNÇEK’İ HEDEF ALIYORLAR”

Doğu Akdeniz ve Ege’de onlarca ABD üssü ülkemizi tehdit etmektedir. Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’ni NATO’ya alma hazırlıkları yapmaktadırlar. ABD dergisi Foreign Policy’de Türkiye’de yapılacak seçimlerde “kan banyosu” olacağı yazmaktadır. Bütün bunlar olurken içimizdeki ABD işbirlikçileri, görevleri gereği bu savaştaki konumlarını ilan etmektedirler. Bu görevlerin hiçbirini Türk Ordusunu çiğnemeden, Ankara’yı işgal etmeden yapamayacaklarını biliyorlar. Bu yüzden Kılıçdaroğlu, komutanları hedef alıyor. Bu yüzden orduya karşı kimyasal silah yalanlarını tezgahlanıyor. Bu yüzden Cumhurbaşkanı Adayımız Doğu Perinçek’i hedef alıyorlar. Gaflet, dalalet ve hatta hıyanet içinde Kılıçdaroğlu’nu alkışlayan meclis grubu ve parti yönetimi de bu beyanlarıyla intihar etmiştir.

 

 

“VATAN PARTİSİ 50 YILDIR PLANLARINI BOZUYOR”

O kağıtları önlerine ABD yazıp koyuyor. O metinler kapılarından ayrılmadıkları büyükelçiliklerin binalarında en ince ayrıntısına kadar hesaplanıyor. Bu zatlar Türkiye’de yalnızca kaos ve yenilgi vadediyorlar. Kılıçdaroğlu’nun çabası naifedir. Çünkü Amerika’yla, İsrail’le ve onların işbirlikçileriyle 50 yıldan beri mücadele ederek bugünlere gelen Vatan Partisi var. Vatan Partisi 50 yıldır onların planlarını bozmuştur. Türk Milletini Ergenekon’dan çıkarmıştır. Türkiye’nin bugünkü rotasını çizmiştir.

 

“KILIÇDAROĞLU’NUN ÇİZGİSİ ATATÜRK’E İHANET ÇİZGİSİDİR”

Bakınız Atatürk, 1920 yılında Afyon’da yaptığı konuşmada diyor ki; “Subaylar, fedakarlar sınıfının en önünde bulunmak mecburiyetindedirler. Çünkü düşmanlarımız herkesten evvel onları yani subayları öldürürler. Onları aşağılar ve hor görürler. Onun yaşamak için bir çaresi vardır: Şerefini korumak. Halbuki düşmanlarımızın da kastettiği o şerefi ayaklar altına almaktır.” Kılıçdaroğlu’nun çizgisi Atatürk’e ihanet çizgisidir. CHP’nin ve Altılı Masadaki partilerin tabanındaki vatanseverlere sesleniyoruz. Hiçbir vatansever, Atatürkçü bu rezalete daha fazla tahammül edemez. O yurttaşlarımızı da Atatürk devrimciliğinin kalesi Vatan Partisi’ne çağırıyoruz.

 

 

“MECLİS’E GİRECEĞİZ ÜRETİM DEVRİMİNİ BAŞARACAĞIZ”

Buradan ilan ediyorum; Atlantik prangalarından ülkemizi kurtaracağız. Kanlı banyo senaryolarına geçit vermeyeceğiz. Kaos planlarıyla savaşa savaşa hükümet olacağız, meclise gireceğiz ve Üretim Devrimini başaracağız.”

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
VATAN PARTİSİ’NDEN KILIÇDAROĞLU’NA SUÇLAMALAR
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!