CHP’de değişim sırası “4’üncü katta”

Kemal Kılıçdaroğlu döneminde CHP’de danışman olarak görev yapan isimlerden boşaltılan odalar, il ve ilçe başkanlarına tahsis edildi.

CHP’de MYK Salonu’nun da bulunduğu dördüncü kattaki odalar, il ve ilçe başkanları için hazırlandı. Partinin dördüncü katında odaların bulunduğu bölüme giden koridora, “CHP İl ve İlçe Başkanları Çalışma Ofisi” tabelası asıldı. ÇALIŞMA ODALARI Değişimin, CHP Lideri Özel'in kurultay öncesi il başkanlarına verdiği, “İl başkanı, ilçe başkanı Ankara’ya gelince ofisleri olacak. Genel başkan yardımcısını beklerken, yorulup da duvarın dışına çökmek yok. Odanızda bilgisayarınız, çayınız, kahveniz, telefonunuz olacak” sözü üzerine gerçekleştirildiği bildirildi. Bu kapsamda il ve ilçe başkanları için dördüncü katta özel bir oda da ayrıldı. Odada il başkanları için bir dinlenme bölümü de oluşturulurken başkanlara yardımcı olacak bir de sekreter tayin edildi.
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP’de parti yönetiminde yaşanan değişim partinin Genel Merkez binasına da sıçradı. CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in kurultay öncesi il başkanlarına verdiği, “Partide ofisleriniz olacak” vaadi kapsamında Genel Merkez’deki dördüncü kat yeniden düzenlendi.

BirGün’den Mustafa Bildircin’in haberine göre, Kemal Kılıçdaroğlu döneminde CHP’de danışman olarak görev yapan isimlerden boşaltılan odalar, il ve ilçe başkanlarına tahsis edildi.

CHP’de MYK Salonu’nun da bulunduğu dördüncü kattaki odalar, il ve ilçe başkanları için hazırlandı.

Partinin dördüncü katında odaların bulunduğu bölüme giden koridora, “CHP İl ve İlçe Başkanları Çalışma Ofisi” tabelası asıldı.

ÇALIŞMA ODALARI
Değişimin, CHP Lideri Özel’in kurultay öncesi il başkanlarına verdiği, “İl başkanı, ilçe başkanı Ankara’ya gelince ofisleri olacak. Genel başkan yardımcısını beklerken, yorulup da duvarın dışına çökmek yok. Odanızda bilgisayarınız, çayınız, kahveniz, telefonunuz olacak” sözü üzerine gerçekleştirildiği bildirildi.

Bu kapsamda il ve ilçe başkanları için dördüncü katta özel bir oda da ayrıldı.

Odada il başkanları için bir dinlenme bölümü de oluşturulurken başkanlara yardımcı olacak bir de sekreter tayin edildi.

Kaynak:BirGün

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
CHP’de değişim sırası “4’üncü katta”
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!