AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur Bayburt’ta Şehir Buluşmaları’na katıldı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, “2023 Şehir Buluşmaları” programlarında Bayburt’u ziyarette bulundu.

 

Programa ilk olarak basın mensupları ile bir araya gelerek başlayan Uygur, gündeme dair değerlendirmeler yaptı, Bayburt’a yapılan yatırımlar ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Uygur, Ana kademe, Kadın Kolları, Gençlik kolları ve Bayburt teşkilat üyeleri 2024 yerel seçimleri ile ilgili istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirmek üzere bir araya geldi. Toplantıda; ortak vazifelerinin ülkemizin tüm değerlerini ayakta tutmak ve başarıyla geleceğe taşımak olduğunu vurguladı.

 

Şehir Buluşmaları programına Bayburt Devlet Hastanesi’nde yeni hizmete açılan kemoterapi merkezindeki hastaları ziyaret ederek devam eden Uygur, Başhekim Murat Canpolat’tan hastaların tedavi süreçleri hakkında bilgi aldı,  tüm sağlık personeline teşekkürlerini iletti.

 

Avrupa Müze Forumu (EMF) tarafından her yıl verilen Avrupa Yılın Müzesi Ödülleri’nde 2021 Silletto Ödülü ve 2022 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı Özel Ödüllünü alan Kenan Yavuz Etnografya Müzesi’ni ziyarete etti.  Müze kurucusu Kenan Yavuz’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

 

Şehir Buluşmalarının son durağında Kadın Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ve Kadın Girişimcilerle bir araya gelen Uygur; iktidarın her dönemde STK’larla işbirliği içinde olduğunu belirterek bu işbirliğinin toplumsal refah ve demokrasinin güçlenmesi yönündeki katkılarından bahsetti. Türkiye Yüzyılı vizonuyla beraber küreselleşen ülke ekonomisinde girişimci kadınların rolünün her geçen gün devlet destek ve teşvikleri ile artmakta olduğunu dile getirdi. Uygur parti teşkilatının tüm kademeleriyle 2053 ve 2071 hedefleri yolunda emin adımlarla ilerlerken, gayret ve samimiyetle çalışacaklarını söyledi.

 

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur Bayburt’ta Şehir Buluşmaları’na katıldı
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!