Yücel Yılmaz bu kez Bigadiçlilerden destek istedi

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz seçim ilçelerde sürdürdüğü seçim çalışmalarına Bigadiç'le devam etti.  AK Parti Bigadiç Belediye Başkan adayı Mustafa Göksel’le birlikte ilçede çeşitli ziyaretler yapan Başkan Yılmaz, “Maşallah Bigadiç kararını vermiş. 31 Mart zaferine Bigadiç'le beraber yürüyoruz” dedi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz seçim ilçelerde sürdürdüğü seçim çalışmalarına Bigadiç’le devam etti.  AK Parti Bigadiç Belediye Başkan adayı Mustafa Göksel’le birlikte ilçede çeşitli ziyaretler yapan Başkan Yılmaz, “Maşallah Bigadiç kararını vermiş. 31 Mart zaferine Bigadiç’le beraber yürüyoruz” dedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti Bigadiç Belediye Başkan adayı Mustafa Göksel ile birlikte 31 Mart seçimleri için Bigadiçli’lerden destek istedi. Bigadiç Ziraat Odası, Et ve Süt Birliği, Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi, Esnaf Kefalet Kooparatifi, Şoförler Odası’nı ziyaret eden Başkan Yılmaz, pazar yerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Bigadiç Sanayi esnafını ve Bigadiç Belediye Mezbahası’nda çalışanlara kolaylıklar dileyen Başkan Yılmaz, Babaköy ve Hamidiye mahallelerinde  “31 Mart’ta zafere beraber yürüyelim” dedi.

“ESERLERİMİZİ SİZİNLE İNŞA EDECEĞİZ”
Esnaf ve Bigadiçli hemşehrilerinin sevgisiyle enerjilerine enerji kattıklarını vurgulayan Başkan Yılmaz, “Eserlerimizi sizinle inşa ettik yine sizinle inşa edeceğiz. Şehrimiz için birlikte çalışmaya, fikir üretmeye ve istişare etmeye devam ediyoruz.  Alın teri ve emekle rızkını kazanan esnafımızın her zaman yanındayız” dedi.

 

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Yücel Yılmaz bu kez Bigadiçlilerden destek istedi
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!