O yayınlara itibar etmeyin! Tamamı manipülasyon!

Büyükşehir Belediyesi'nde üst düzey görevler için yapıldığı veya yapılacağı iddia edilen 'atama - görevlendirme' şeklindeki yayınlara itibar edilmemesi istendi.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son günlerde gerek medyada, gerekse sosyal medyada Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nde çeşitli üst düzey görevlerle ilgili manipülatif yayınlar yapılıyor.

 

Bilmem kim, bilmem hangi dairenin başkanı oluyor, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, şu ismi daire başkanı olarak atayacak, bu ismi koordinatör yaptı gibi yayınlara halkın itibar etmemesi isteniyor.

Büyükşehir Belediyesi’nde kimin, hangi göreve getirileceği, kimlerin kısa ve orta vadede görevden alınacağı, nerelere hangi atamaların yapılacağına ilişkin niyet okuyucu yayınlar, Başkan Ahmet Akın’ı zor durumda bırakıyor.

Konuyla ilgili son gelişme, CHP’nin Edremit’te geçen dönem Meclis Üyeliği ve Belediye Başkanvekilliği görevlerinde bulunan Özkan Saka’nın, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’ın talimatıyla Körfez Koordinatörü olarak atandığı şeklindeydi.

İnternet haber siteleri ve sosyal medyada Özkan Saka’nın atamasıyla ilgili yayınların gerçeği yansıtmadığı açıklandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, atamalar konusunda ince eleyip sık dokuduklarını, vatandaşların bu konudaki bir takım asılsız haber ve manipülatif yayınlara itibar etmemelerini istedi.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
O yayınlara itibar etmeyin! Tamamı manipülasyon!
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!