Mavi Bayraklı plajlara özel bakım

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, 22 Mavi Bayraklı Plajının her birini yaz sezonuna en iyi şekilde hazırlıyor. Bölge halkı ve turistlerin konforlu bir tatil geçirmesi için temizlik ve kurulum çalışmalarını sürdüren Büyükşehir’in plajları yazın gözdesi olacak.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, 22 Mavi Bayraklı Plajının her birini yaz sezonuna en iyi şekilde hazırlıyor. Bölge halkı ve turistlerin konforlu bir tatil geçirmesi için temizlik ve kurulum çalışmalarını sürdüren Büyükşehir’in plajları yazın gözdesi olacak.

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Balıkesir’in eşsiz güzellikteki sahillerini yaz sezonu için hazır hale getirme çalışmalarına devam ediyor. Kendi sorumluluğunda bulunan 22 Mavi Bayraklı Plajı’nda gerçekleştirdiği kum eleme, yabani ot ve çevre temizliğinin yanı sıra; iskele, soyunma kabini, duş üniteleri ve tuvalet kurulumlarına hızla devam eden Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yaptığı çalışmalarla bölge halkı ve turistlerin takdirini topluyor. Türkiye’nin en güzel sahillerini bünyesinde bulunduran Balıkesir’de turizmin gelişmesine de katkı sunan hizmetleri hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, bölge potansiyelini artıracak çalışmalarına düzenli olarak sezon boyunca devam edecek.

 

 

VATANDAŞLAR, BÜYÜKŞEHİR’İN ÇALIŞMALARINDAN MEMNUN

Erdek plajlarında yapılan sezon hazırlıklarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Sakinur Duru Çakırmanoğlu “Düzen burada çok güzel. Kumsalın temizlenmesi harika. Çünkü 10 senedir böyle bir şeyler olmuyordu burada, geldiğim için çok yakından biliyorum. Duşların olması çok güzel. Kabinler koyuyorlar buraya belediye tarafından. Bunlar güzel şeyler” dedi.

 

 

Büyükşehir Belediyesi’nin sezon hazırlıklarını yaptığını söyleyen Ulaş Ağan “Kum eleniyor, temizleniyor, duşlar kuruluyor. Gayet iyi, güzel ve memnunuz.” dedi.

Erdek’te ilk kez böyle bir çalışmaya şahit olduğunu belirten Ziya Akbalık “Temiz, ağaçlar dikilmiş, pislikler temizleniyor. Büyükşehir Belediyesi’nden çok memnunuz. Çok mutlu olduk.” dedi.

 

 

Neval Pekkaynak isimli vatandaş, Edremit plajlarında sahillerin ve tuvaletlerin çok güzel temizlendiğini söylerken Bülent Kaya isimli vatandaş ise; çevre düzenlemesi ve temizlikle ilgili hiçbir problemlerinin olmadığını belirtti.

 

 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin Mavi Bayraklı Plajları şu şekilde;

Ayvalık; Sarımsaklı 3 Halk Plajı, Oteller Önü Sarımsaklı Halk Plajı, Siteler Plajı, Uzungöl Plajı ve Oteller Önü Sarımsaklı 2 Halk Plajı. Gömeç; Gömeç Dalış Köyü Plajı. Burhaniye; Marina Plajı, Yalı Plajı ve Ören Mahallesi Halk Plajı. Edremit; Akçay Sarıkız Halk Plajı, Melek Hanım Sitesi Plajı, İğdeli Plajı, Vali Konağı Plajı, Antandros Halk Plajı, Altınkum Halk Plajı ve Özdemir Sitesi Önü Plajı. Erdek; Moda Plajı, Bakraç Plajı, Dalyan Plajı ve Ocaklar Halk Plajı. Marmara; Abruz Plajı ve Avşa Halk Plajı.

 

 

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Mavi Bayraklı plajlara özel bakım
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!