İsmail Küçükkaya Yeni Bir Sabah’ta İsmail Özkan’dan övgüyle söz etti

Ekranda sabah haberleri denince ilk akla gelen isimlerden biri olan İsmail Küçükkaya, Halk TV'de bugünkü Yeni Bir Sabah programının kapanışını, Balıkesirlilerin yakından tanıyıp sevdiği, başarılı ses sanatçısı İsmail Özkan'ın klibiyle yaptı. 

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ekranda sabah haberleri denince ilk akla gelen isimlerden biri olan İsmail Küçükkaya, Halk TV’de bugünkü Yeni Bir Sabah programının kapanışını, Balıkesirlilerin yakından tanıyıp sevdiği, başarılı ses sanatçısı İsmail Özkan’ın klibiyle yaptı. 

 

 

Kütahya Simavlı olan ünlü programcı İsmail Küçükkaya, adaşı İsmail Özkan’ı annesinin sayesinde tanıdığını söyledi. İsmail Küçükkaya, programı kapatırken şu anonsu yaptı:

“Annem O’nun hayranı, bizim oraya da gelmiş, konser vermiş. Hafta sonu dikkatimi çekti, New York’ta Türk Günü yürüyüşündeydi. İçinde gurbette olmak, gurbette yaşayanların çektiği sancıyı anlatan özel bir şarkı yapmış. Aradım, tebrik ettim, yayınlayabilir miyim diye sordum, O da yayınla abi dedi. Programı bu kliple kapatalım.”

 

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
İsmail Küçükkaya Yeni Bir Sabah’ta İsmail Özkan’dan övgüyle söz etti
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!