FIRINTAŞ KAFELERİ YENİLEDİ AMA UCUZ VE KALİTELİ EKMEK İŞİNİ UNUTTU!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BÜYÜKŞEHİR Belediyesi’nden açıklama: “Fırıntaş Kafeleri yeni görünümüne kavuştu.”

Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki Fırıntaş’a ait şehir merkezindeki kafelerin yeniden elden geçirildiği, nezih bir görünüme kavuşturulduğu bildirildi. Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada yeni ürünlerin de servis edileceği belirtilirken, ürün fiyatlarının da halkın alım gücüne göre yeniden revize edildiği kaydedildi.

Büyükşehir Belediyesi’nin konuyla ilgili açıklaması şöyle:

 

 

“Balıkesirlilere daha kaliteli ve konforlu hizmet verebilmek için Fırıntaş kafelerde yenileme çalışmaları yapan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştiraki Fırıntaş, fiyat listesini de vatandaşların alım gücüne göre yeniden revize etti.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştiraki Fırıntaş A.Ş.’ye bağlı olarak Balıkesir halkına hizmet veren Fırıntaş kafeler yenilendi. Kafelerde öncelikle gerekli tamirat işlemleri gerçekleştirilerek; kırık camlarından, lavabolarına, otomatik kapısına kadar tüm arızalar giderildi. Lekeli, kirlenmiş, deforme olmuş koltuk ve sandalyeler değiştirilip daha konforlu hale getirilerek kafeler nezih bir görünüme kavuştu. Tesislerin içerisinde yer alan reklam ve görseller mekâna uygun olacak şekilde yenilendi. Tesislerde 3 ana aşçı, 11 temizlik personeli, 6 mutfak görevlisi, 35 servis personeli ve 5 idari personel ile hizmet veriyor.

Fiyat listesi vatandaşların alım gücüne göre revize edilerek hazırlanan menüye yeni ürünler eklendi. Organik ev yapımı kurabiye, pasta, mantı, pizza ve özellikle bu ay sonunda ev yapımı pide Çocuk Köyü tesislerinde halkın beğenisine sunulacak. Lavantalı kurabiye ve lavantalı muhallebi ürünleri de tüm tesislerde en kısa sürede ev yapımı olarak servis edilecek. Vatandaşlar, Bahçelievler Mahallesi Stadyum arkasındaki kafede özellikle ev yapımı tüm ürünleri bulabilirler. Fırıntaş Genel Müdürü Oktay Akbaba, tüm tesislerde yeni vizyonlarının; hijyen, temizlik, güler yüzlü hizmet ve vatandaşlara konfor sağlamak olduğunu söyledi.”

 

 

 

VATANDAŞA BAYAT VE KALİTESİZ EKMEK YEDİRMEYİN!

Kafelerini yeniden elden geçiren Fırıntaş’ta, kuruluş amacı olan ‘ucuz ve kaliteli ekmek üretimi’ konusunda her nedense gereken özen ve hassasiyet gösterilmiyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin kurucu Başkanı Edip Uğur döneminde yenilenen yüzü ve OSB’de açılan fabrika ile onlarca çeşit ekmek üretiminin yapıldığı Fırıntaş, ekşi mayalı ekmek üretiminin yanı sıra kullanılan unlardaki yüksek kaliteyi de gözardı etmiyor, ekmek üretiminde sağlık, kalite ve lezzet farkını ortaya koyuyordu.

Uğur’un zorunlu istifasının ardından Fırıntaş sıradanlaştı.

Bu arada yeni yılla birlikte ürünlerine zam yapan Fırıntaş’ın, halka ucuz ve kaliteli ekmek temin etme işlevi de unutuldu.

Ekmek kalitesindeki düşüşle birlikte Fırıntaş’a ait muhtelif yerlerdeki büfelerde satılan ekmeklerin genellikle bayat olması da Balıkesirli’lerin şikayetine neden oluyor. (POLİTİKA)

 

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
FIRINTAŞ KAFELERİ YENİLEDİ AMA UCUZ VE KALİTELİ EKMEK İŞİNİ UNUTTU!
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!