Balıkesirspor Kulübü’nden Nurettin Poyraz açıklaması

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesirspor Yönetim Kurulu’nda taraftardan sorumlu yönetici olarak görev yapan Nurettin Poyraz’la ilgili Kulüp Yönetimi’nden Başkan Nedim Ömer imzasıyla bir açıklama geldi.

 

Poyraz’ın sosyal medya hesaplarında Büyükşehir Belediye Başkanvekili Yasin Sagay’ın odasında darp edildiği iddiası sonrasında, Kulüp Başkanı Nedim Ömer imzasıyla yapılan açıklamada, “Poyraz’ın taraftardan sorumlu görevi sonlandırıldı” ifadesi kullanıldı.

Nurettin Poyraz’ın, Yasin Sagay’ın Büyükşehir’deki odasında darp edildiği iddiasını sosyal medyada yaptığı paylaşımın ardından, Kulüp Başkanı Nedim Ömer imzasıyla yapılan açıklamada, “Balıkesirspor’umuzun menfaatlerini her şeyin üstünde tutmanın mutlak gereklilik olduğu bilinci ile hareket etmenin niyet ve gayretini bugüne dek sergilemeye çalıştık. Balıkesirspor sevdası, onun kurumsal kimliğe yakışır olmasının yanı sıra kişisel eylem ve söylemlerimizin bağlayıcı olduğunun farkındayız. Sportif, mali ve idari yönden şanlı kulübümüzün ortak faydasına zarar verecek her türlü yaklaşımlar hassasiyetimiz ve kırmızı çizgimizdir” denildi. 

 

Açıklama şöyle:

“Göreve geldiğimiz günden bu yana bizlere verilen ağır sorumluluğumuzun farkında olarak yönetim kurulu görev dağılımını liyakat ve değer katacak isimlerden oluşması için özen gösterdik. Şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım ile birlikte hep bu bilinç içerisinde kararlar almaya , verilen bu onurlu ve şerefli makama layık olma yönünde gayret gösterdiğimiz hususunda hiç kimsenin şüphesi olmasın. 

Balıkesirspor Yönetim Kurulu Üyesi sıfatını taşıyan her kim olursa olsun hal ve hareketlerini buna göre dizayn etme sorumluluğunu taşımalıdır. Balıkesirspor yönetim kurulumuzun aldığı karar sonrasında ATAMA ile taraftarlardan sorumlu olarak görev tevdi edilen Nurettin Poyraz’ın sosyal paylaşım sitelerinde ve kamuoyu nezdinde isminin kurumsal kimliğimiz ile birlikte menfi olarak anılıyor olmasını üzüntüyle gözlemledik. Kulüp menfaatlerine aykırı olarak ismi geçen Nurettin Poyraz’ın kulübümüz ile hiçbir bağı olmadığını, “taraftarlardan sorumlu” görevinin sonlandırıldığını kamuoyuna saygıyla bildiririz.”

 

NURETTİN POYRAZ’IN SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMI

Balıkesirspor’un taraftardan sorumlu yöneticilik görevine son verildiği açıklanan Nurettin Poyraz, Büyükşehir Başkanvekili Yasin Sagay’ın odasında darp edildiği iddiasını sosyal medya medya hesabında şu sözlerle paylaştı:

 

 

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Balıkesirspor Kulübü’nden Nurettin Poyraz açıklaması
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!