ANKARA BALIKESİR DERNEĞİ SERVET CAMGÖZ’LE YOLUNA DEVAM EDİYOR

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara’da Balıkesirlilerin tek merkezi olan Ankara Balıkesirliler Derneği 7. Olağan Genel Kurulu hafta sonu geniş bir katılımla gerçekleşti.

 

Balıkesir’in adını güzel çalışmalarla en iyi şekilde temsil eden, Ankara’da Balıkesirlilerin tek derneği olarak  özverili, çalışkan kadrosuyla Balıkesirlilerin dostluklarını güzel ve etkin çalışmalarla duyuran, Ankara’da öğrenim gören Üniversite öğrencilerine  sahip çıkan,  Ankara’da sivil toplum kuruluşları arasında saygın bir konumda bulunan Ankara Balıkesirliler Derneği’nin  7. olağan Genel Kurulu, Ankara Ticaret Odası Meclis salonunda çok sayıda üyenin katılımıyla yine gerçekleşti.

 Kurul Divan başkanlığını  Tarkan İLDENİZ, Üyeliklerini Hasan YAZICI ve Av. Barış Berkay ÇİFTÇİ’nin yaptığı genel kurulda sunulan faaliyet raporları, önceki dönem çalışmaları, denetim raporları incelendi ve tüm üyelerin oybirliği ile ibra edildi.

 Yapılan seçimde tek listede mevcut kurucu Başkan Servet CAMGÖZ Başkanlığında yeni dönem asıl ve yedek yönetim ve denetim kurulları katılan üyelerin tamamının oylarıyla  seçildi.

 

Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Servet CAMGÖZ, Tarkan İLDENİZ, Banu YILMAZ, R. Murat YALÇIN, Vedat GÜLTEKİN, Recep YÖRÜK ve Enis URAL

Denetim Kurulu :  Hasan YAZICI, Av. Mehmet SABAN, Prof. Dr. Sedat SEVER

Yedek Yönetim Kurulu:

Mehmet BİLİR, Mutlu ERGÜN ,  Korg.em. Tahir BEKİROĞLU, Ahmet TOPAL, Çağatay AKYOL, Rafiye KARAKAN, Cenan ONAN

Yedek Denetleme Kurulu:

Levent KARABEYLİ, Av. Barış Berkay ÇİFTÇİ ve  Av. Zeynep TOK ‘tan oluştu.

 

Genel Kurula ayrıca  üyesi olunan Ankara ve Türkiye’nin saygın, siyaset üstü sivil toplum kuruluşlarından oluşan ASTOP’un  Kurucu başkanı, TUSİAV Başkanı Sayın Veli SARITOPRAK ile çok sayıda STK Başkanı  katıldı.

Veli SARITOPRAK yaptığı konuşmada sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çekerek “Ankara Balıkesirliler Derneği’nin aktif, yararlı, nadide çalışmalarını takdirle izliyoruz. ASTOP üyeliğinde beraber çalışmaktan memnuniyet duyuyor, Başkan Servet CAMGÖZ ve yönetimi yürekten kutluyoruz” dedi.

 

Seçim sonrası üyelere,  destek verenlere, katılan konuklara  teşekkür eden Başkan Servet CAMGÖZ  “Balıkesirimizin adını Ankara’da güzel faaliyetlerle daha geniş kitlelere duyurmak, Balıkesirlileri biraraya getirmek, öğrencilere destek olmak için 2004 yılında kurduğum bu nezih derneğimizle  tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Korona salgınına denk gelen, sokağa çıkmanın yasak olduğu dönemde hemşehriler olarak bir araya gelemediklerini ama iletişim ağlarıyla bağlantılarını güncel tuttuklarını ifade eden CAMGÖZ, Hastaları olunca izlediklerini belirtti. Salgın yasaklarına zamanında dahi yıllardır gerçekleştirdikleri Anıtkabir’de “ 6 Eylül’de Atamıza Şükran Çelengi Sunma” törenlerini  aksatmadıklarını, Aralıksız gerçekleştirdiklerini  söyledi.

Salgın döneminde de boş durmadıklarını, Dernek Genel  Merkezinde Yapılması gereken onarım ve yenileme ve bakım çalışmalarını gerçekleştirdiklerini belirtti.

Bir istisna olarak başta öğrenciler, tüm üyeler için Dernek kütüphanesi oluşturduklarını, Üyelerimizin kitap bağışları, hediyeleri ile  günden güne geliştiğini belirten Başkan CAMGÖZ katılımcılara teşekkür etti; “Öğrencilerimize her zaman, her konuda yardımcı olmaya çabalıyoruz, kararlıyız, uyguluyoruz, sonuçlarını memnuniyetle görüyoruz” dedi.

 

 

 

 

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
ANKARA BALIKESİR DERNEĞİ SERVET CAMGÖZ’LE YOLUNA DEVAM EDİYOR
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!