Oğuz Savaş D&R’da okurlarıyla buluşacak

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesirli şair, yazar ve sanayici Oğuz Savaş, Esas 10 Burda Alış Veriş Merkezi’nde (AVM), 16 Aralık Cumartesi günü 18 şiir kitabı için imza günü düzenledi. Oğuz Savaş, D&R’da okurlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

 

 

Türkiye’de soğutma sistemleri endüstrisinin önde gelen isimlerinden Savaşlar Tesisat, Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi’nin Genel Koordinatörü Oğuz Savaş, 16 Aralık 2023 Cumartesi Günü, Saat 15.00’de, Esas 10 Burda Alış Veriş Merkezinde D&R’da düzenlenen etkinlikte kitaplarını imzalayıp okurlarıyla bir araya gelecek. Başarılı bir sanayici olmanın yanı sıra sanatsal çalışmalara ağırlık veren, bu güne kadar yazdığı 29 şiir kitabı ile dikkatleri üzerine çeken Oğuz Savaş, 1993 yılında yayımladığı ilk kitabı Bumerang Çılgınlığı başta olmak üzere, Azap, Özgürlük, Aşk Ateşi, Düş ve Kurgu, Dökülmemiş Gözyaşları, Çocuk Soluğunda Yaşamak, Yürekten Yüreğe Tutuşur Ömür Dediğin, Yakarış ve Yalın Kurtuluş, Yakamoz Işığında, Umut Fırtınası, Ruhumda Azgın Fırtınalar, İmgesel Yansımalar, Gün Işığı, Gerçek Hayat, Gerçeğe Yol Alırken, Düşten Düşe, Düşler İçinde Gerçeğe Ermek adlı kitaplarını imzalayacak. Yazarlığı ve iş yaşamını bir arada yürüten Savaş, “Türkiye’de sanayici olmak kolay değil, bana hep iş yaşamı ve yazarlık seni yormuyor mu? İkisini bir arada nasıl yürütüyorsun? D iye soruyorlar. Aslında, Yoğun iş yaşamının yorgunluğunu ben yazarak atıyorum. Benim asıl hedefim yapıtlarımın yabancı dillere çevrilmesi. Tüm sanatseverleri, şiir sevenleri imza günüme bekliyorum” dedi.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Oğuz Savaş D&R’da okurlarıyla buluşacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!