HASAN DEMİRASLAN’IN ZORUNLU AÇIKLAMASINA DAİR LAFORİZMALAR

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK PARTİ İl Başkanı Hasan Demiraslan’dan ‘zorunlu’ açıklama.

Şöyle diyor Hasan Bey:

“Son dönemde, özellikle sahte sosyal medya hesapları üzerinden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu ile aramızda sorun olduğu algısı yaratılmaya çalışılması bu açıklamanın yapılmasını zorunlu kılmıştır.”

Sahte hesaptan atar gider yapanlara ben de kızıyorum; orası ayrı.. Fakat, “aramızda sorun olduğu algısı yaratmaya çalışıyorlar” ifadesini kimse yemiyor. Bu sahte hesapları yönetenlerin de yönetenleri var.. Yemiyoruz yani…

“Gerek Büyükşehir Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu, gerekse de şahsım teşkilat terbiyesi almış, davamıza, ülkemize ve memleketimize hizmeti düstur edinmiş kişileriz.  Tamamen yalandan ibaret olan bu mesnetsiz iftiralar, kötü niyetle, birlik ve bütünlük içinde kenetlenen camiamızı bölmeye yönelik olarak masa başında uydurularak yapılmıştır.”

Aralarındaki keskin kutuplaşma ve siyasi restleşme dünün bugünün mevzusu değil ki.. Nicedir bu kavgaya tanıklık ediyor Balıkesir… Gazeteler, internet siteleri, sosyal medya, Kafaoğlu ve Demiraslan arasındaki gerilimden besleniyor.. Peki ya Demiraslan bunca zaman ses vermiyor da, neden bugün “aramızda sorun varmış algısı yaratmaya çalışıyorlar” türü zorunlu bir açıklama yapma gereği duyuyor? 

“Birtakım menfaatler karşılığı partimize zarar verecek kadar gözleri kararan bu tür zihniyetlere karşı mücadelemizde en büyük güvencemiz, teşkilat üyelerimizin sağduyusu ve partilerine sahip çıkma arzuları olacaktır.”

Demiraslan ‘en büyük güvencemiz’ dediği o sağduyuya çok güvenmesin bence..  Hem öyle bir sağduyu yok, hem de herkesin kendine göre ince hesap yaptığı bir ortamda ‘ortak mücadele’den söz etmenin çok anlamı yok…

“Gerçeği yansıtmayan bu iddiaları esefle kınıyor, Balıkesirli hemşerilerimizin ve teşkilatımızın bu tür iftiraları ve dedikoduları ciddiye almayıp, itibar etmemesini önemle rica ediyorum.”

Mesnetsiz dediği iddiaları esefle kınayabilir, sıkıntı yok.. Ciddiye alınmaması, itibar edilmemesi çağrısına ise kimse riayet etmeyecektir; çünkü siyaset ve siyasetçi bu malzemeden besleniyor. 

“İftiralarla ilgili gerekli yasal girişim başlatılmış olup, bundan sonra ki süreçte de, yalan ve iftiraya dayalı bu sistem son bulana kadar mücadelemiz kararlılıkla sürecektir.”

Kararlı mücadeleni destekliyor, gözlerinden öpüyorum Hasan Bey kardeşim… 

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
HASAN DEMİRASLAN’IN ZORUNLU AÇIKLAMASINA DAİR LAFORİZMALAR

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!