Eyyam-ı bahur sıcaklarının ilacı İsmail’de!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adı İsmail, Soyadı Memiş. Onu Karesi Belediyesi’nin bulunduğu binanın sokağında, Atatürk Parkı’na giden üst geçitte ya da Toplu Taşıma Merkezi yakınlarında yaz-kış su satarken görürsünüz. 39 yaşındaki İsmail Memiş güler yüzü ve sempatik tavırlarıyla vatandaşların su ihtiyacını karşılıyor.

 

 

Ülke genelinde etkisini gösteren Eyyam-ı Bahur sıcaklarının Balıkesir’de de en yoğun hissedildiği şu günlerde “soğuk su”, “su alır mısınız” sesi duyduğunuzda bilin ki İsmail Memiş sizin yakınınızda su satıyordur. Sıcak havalarda vatandaşların ihtiyaç duydukları su temininde güler yüzü ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeken İsmail Memiş engelli olmasına rağmen günlük harçlığını çıkarıyor.

 

 

Kah Karesi Belediyesi’nin bulunduğu sokağın başında, kah Toplu Taşıma Merkezi yakınlarında ya da üst geçitte su satarken gördüğünüz İsmail Memiş aynı zamanda Cengiz Topel Mahallesinde bulunan bir tuhafiyeci dükkanında da çalışıyor. Evine ekmek götürmek için sıcak-soğuk demeden sokakta market arabasında su satan İsmail Memiş’e vatandaşlar da sempatikliğinden dolayı su alarak yardımcı oluyor.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Eyyam-ı bahur sıcaklarının ilacı İsmail’de!
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!