VETBÜS ve VETBULANS 7/24 sokaktaki can dostların yanında!

 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sokaktaki can dostlarına yönelik öncü hizmetleri ile dikkat çekiyor.

 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sokaktaki can dostlarına yönelik öncü hizmetleri ile dikkat çekiyor.
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sokaktaki can dostlarına yönelik öncü hizmetleri ile dikkat çekiyor.

VETBÜS ve VETBULANS araçlarıyla sadece veteriner müdahaleleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda
Bandırma sakinlerinin sevgisi ve desteğiyle birleşerek, sokaktaki can dostlara sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.


‘’BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, BANDIRMA’DA CAN DOSTLARIMIZA SAĞLIK GETİRİYOR!”
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Bandırma dahil 20 ilçede, sokaktaki can dostlarına yönelik kapsamlı bir hizmet sunmak amacıyla devreye aldığı VETBÜS ve VETBULANS ile öne çıkıyor. Mobil klinik ve ambulans; sağlık taramalarından aşılama işlemlerine, parazit mücadelesinden acil müdahalelere kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunarak, bölgedeki hayvanların sağlığını koruma misyonunu başarıyla yerine getiriyor.


‘’CAN DOSTLARIMIZ İÇİN ATTIĞIMIZ İLERİCİ ADIMLAR’’
Büyükşehir Belediyesi, sokak hayvanlarının yaşam koşullarını iyileştirmek amacıyla Bandırma ve 20 ilçede özel olarak tasarlanmış ‘Pati’ adını taşıyan beton beslenme ünitelerini kullanıma sunuyor. Bu özgün proje, can dostlarımızın beslenme noktalarındaki zorluklara çözüm getirerek, mama kaplarının kaybolmanı ve yağışlarda zarar görmesini önlüyor. Büyükşehir, bu ilerici adımlarıyla can dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerini hedefleyerek çalışmalarını sürdürüyor.

 Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sokaktaki can dostlarına yönelik öncü hizmetleri ile dikkat çekiyor.  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sokaktaki can dostlarına yönelik öncü hizmetleri ile dikkat çekiyor.  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sokaktaki can dostlarına yönelik öncü hizmetleri ile dikkat çekiyor.  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sokaktaki can dostlarına yönelik öncü hizmetleri ile dikkat çekiyor.  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sokaktaki can dostlarına yönelik öncü hizmetleri ile dikkat çekiyor.  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sokaktaki can dostlarına yönelik öncü hizmetleri ile dikkat çekiyor.  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sokaktaki can dostlarına yönelik öncü hizmetleri ile dikkat çekiyor.  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sokaktaki can dostlarına yönelik öncü hizmetleri ile dikkat çekiyor.  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sokaktaki can dostlarına yönelik öncü hizmetleri ile dikkat çekiyor.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
VETBÜS ve VETBULANS 7/24 sokaktaki can dostların yanında!
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!