Vali Ustaoğlu, Atatürk Şehir Hastanesini ziyaret etti

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, Ramazan Bayramı'nın ilk gününde şehrin önemli bir merkezi olan Atatürk Şehir Hastanesi'ni ziyaret etti.

Vali Ustaoğlu, Atatürk Şehir Hastanesini ziyaret etti
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde şehrin önemli bir merkezi olan Atatürk Şehir Hastanesi’ni ziyaret etti. Hastanede tedavi gören vatandaşları ve hasta yakınlarını ziyaret eden Vali Ustaoğlu, bayramlarını kutladı ve moral verdi.

Hasta odalarını dolaşarak hastaların ve yakınlarının bayramını tebrik eden Vali Ustaoğlu, onların sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı ve gereken yardımın sağlanması için gerekli talimatları verdi. Ayrıca, hastane personeline de teşekkür ederek, sağlık çalışanlarının özverili çalışmalarını takdir etti.

Ziyaret sırasında hasta ve yakınlarıyla sohbet eden Vali Ustaoğlu, onların talep ve sorunlarını da dinledi ve çözüm için gerekli adımların atılacağını belirtti.

Bu anlamlı ziyaret, Vali İsmail Ustaoğlu’nun vatandaşların ve sağlık personelinin yanında olduğunu gösterirken, hastalar ve yakınları için moral kaynağı oldu. Balıkesir’deki bu insan odaklı yaklaşım, şehirdeki birlik ve dayanışmanın önemli bir göstergesi olarak öne çıktı.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Vali Ustaoğlu, Atatürk Şehir Hastanesini ziyaret etti
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!