Türk Anneler Derneği Balıkesir Şubesinden BAÜN Tıp Fakültesine Örnek Bağış

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Anneler Derneği Balıkesir Şubesi tarafından, Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesine; eğitim, uygulama ve araştırma çalışmalarında kullanılabilecek PCR ve Western Blotting cihazı bağışında bulunuldu.

Gerçekleşen bağışın ardından Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, Türk Anneler Derneği Balıkesir Şube Başkanı Zekiye Seferbey ve dernek üyeleri ile Tıp Fakültesinde bir araya geldi. Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt ve Prof. Dr. Fatih Satıl ile Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Volkan Yüksel ve Tıbbi Biyoloji Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Ayla Solmaz Avcıkurt’un da yer aldığı buluşmada, Rektör Prof. Dr. Yücel Oğurlu eğitime olan katkılardan ve örnek bağışlarından dolayı Türk Anneler Derneği Başkanı Zekiye Seferbey ve dernek üyelerine teşekkür etti.

Görüşmede ayrıca Tıbbi Biyoloji Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Ayla Solmaz Avcıkurt, Rektör Prof. Dr. Yücel Oğurlu ve beraberindekilere bağışı yapılan cihaz ve laboratuvarda gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Türk Anneler Derneği Balıkesir Şubesinden BAÜN Tıp Fakültesine Örnek Bağış
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!