Rektör Oğurlu, vahşice katledilen BAÜN öğrencisi Ata Emre Akman’ın ailesi ile bir araya geldi

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, vahşice bir saldırı sonucu hayatını kaybeden BAÜN öğrencisi Ata Emre Akman’ın ailesi ile bir araya geldi.

Rektör Oğurlu, vahşice katledilen BAÜN öğrencisi Ata Emre Akman'ın ailesi ile bir araya geldi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, vahşice bir saldırı sonucu hayatını kaybeden Turizm Fakültesi Turizm Rehberliği Bölümü öğrencisi Ata Emre Akman’ın ailesi ile bir araya geldi.

Görüşmede, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Satıl ve Genel Sekreter Yemliha Yanar da hazır bulundu.

Ata Emre Akman’ın annesi Zuhal Akman ve babası Erol Akman ile görüşen Rektör Oğurlu, üniversite topluluğu adına bir kez daha başsağlığı ve taziye dileklerini iletti. Rektör Oğurlu, Ata Emre Akman’ın ölümünün üniversite camiasını ve tüm Türkiye’yi derin bir üzüntüye boğduğunu belirterek, üniversite olarak hukuki süreçte de ailenin yanında olduklarını ve konunun takipçisi olacaklarını vurguladı.

Anne Zuhal Akman ve baba Erol Akman, destekleri ve ilgileri için Rektör Prof. Dr. Yücel Oğurlu’ya teşekkürlerini iletti. Aile, üniversitenin bu zor süreçte gösterdiği dayanışma ve hassasiyetten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Rektör Oğurlu, vahşice katledilen BAÜN öğrencisi Ata Emre Akman’ın ailesi ile bir araya geldi
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!