Rahmi Kula ve BATO Yönetim Kurulu’ndan büyük jest!

Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Karesi Belediye Başkanı Mesut Akbıyık adına OBİDEV'e bağışta bulundu.

Rahmi Kula ve BATO Yönetim Kurulu'ndan büyük jest!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Karesi Belediye Başkanı Mesut Akbıyık adına OBİDEV’e bağışta bulundu.

Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula ve yönetim kurulu üyeleri, Karesi Belediye Başkanı Mesut Akbıyık adına Otizmli Bireylerin Eğitimini Destekleme ve Yaşatma Derneği (OBİDEV)’e bağışta bulundu.

Bağışın ardından Karesi Belediye Başkanı Mesut Akbıyık, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Akbıyık, “Bizim adımıza OBİDEV’e bağışta bulunarak otizmli bireylere destek olan Balıkesir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Rahmi Kula ve Yönetim Kurulu Üyelerine anlamlı davranışları için teşekkür ederiz.” şeklinde bir mesaj ile BATO Başkanı Rahmi Kula ve yönetim kurulu üyelerine minnettarlığını ifade etti.

Bu bağış, otizmli bireylerin eğitim ve yaşam standartlarının iyileştirilmesine katkıda bulunarak toplumsal duyarlılığı artırma amacını taşıyor. Balıkesir Ticaret Odası’nın OBİDEV’e yaptığı bu anlamlı katkı, otizm spektrum bozukluğu olan bireylerin hayatlarını desteklemek ve toplumda farkındalık oluşturmak adına önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Rahmi Kula ve BATO Yönetim Kurulu’ndan büyük jest!
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!