O, halkı dinlemeyi seviyor, halk da onu seviyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gönen’in sevilen Kaymakamı Dr.Arslan Yurt, Yaz mevsimi boyunca Halkla buluşma toplantıları kapsamında Gönen’in köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Kırsal mahallelerin sorunlarını yerinde inceleyen Kaymakam Yurt, vatandaşlarla sohbet etti talep ve şikayetlerini dinledi.

 

POLİTİKA / AYNUR ARICAN / Gönen’in sevilen Kaymakamı Dr.Arslan Yurt, Yaz mevsimi boyunca Halkla buluşma toplantıları kapsamında Gönen’in köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Kırsal mahallelerin sorunlarını yerinde inceleyen Kaymakam Yurt, vatandaşlarla sohbet etti talep ve şikayetlerini dinledi. Gönen’in sevilen Kaymakamı Dr. Arslan Yurt, kırsal mahalle ziyaretleri ve halkla buluşma toplantıları kapsamında beraberinde İlçe Jandarma Komutan vekili Yüzbaşı Selçuk Civan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İlker Yıldız, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Yusuf Emiral ve İlçe Müftüsü Ahmet Duran ile birlikte Yeniakçapınar, Beyoluk, Dumanalan, Yörükkeçidere, Ilıcaoba, ortaoba, Koçbayır, Çalıca ve Alaşar, Kalburcu, Ömerler,Çifteçeşmeler, Kınalar, Havutça, Körpeağaç (köylerini) kırsal mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların talep, şikâyet ve önerilerinin yerinde dinlenilmesi ve kamu hizmetlerinden tüm vatandaşların etkin ve verimli bir şekilde yararlanması amacıyla yapılan ziyaret ve toplantılarda, mahallelerin sorunları ile vatandaşların dilek ve talepleri yerinde değerlendirildi.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
O, halkı dinlemeyi seviyor, halk da onu seviyor
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!