Mevkidaşı Nehriban Ahmedova’dan Başkan Tosun’a ziyaret

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Komşu ülke Bulgaristan’ın Şumen(Şumnu)’e bağlı Venets(Köklüce) Belediye Başkanı Nehriban Ahmedova ve beraberindeki ekip Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’u ziyaret etti.

 

POLİTİKA / AYNUR ARICAN / Komşu ülke Bulgaristan’ın Şumen(Şumnu)’e bağlı Venets(Köklüce) Belediye Başkanı Nehriban Ahmedova ve beraberindeki ekip Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’u ziyaret etti. Ziyarette Başkan Ahmedova’ya 26.dönem Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Balkan Masası Erdek Temsilcisi Nime Kalafat da eşlik etti. Ziyarette, her iki ülkenin geçmişten günümüze uzanan tarihi ve kültürel bağlarına ilişkin, fikir alışverişinde bulunduklarını söyleyen Başkan Tosun, “Komşu ülke Bulgaristan’dan Şumnu Venets Belediye Başkanı kıymetli mevkidaşım Nehriban Ahmedova, 26. Dönem CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça ve Balkan Masası Erdek Temsilcisi Nimet Kalafat belediyemizi ziyaret ettiler.Bu anlamlı ziyarette her iki ülkenin geçmişten günümüze kadar uzanan tarihi ve kültürel bağlarına dayalı keyifli bir sohbet gerçekleştirerek dostluk ilişkilerimizi güçlendirme fırsatı bulduk.Nazik ziyaretleri ve hoş sohbetleri için misafirlerimize canı gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

Bulgaristan Cumhuriyeti Ulusal Belediyeler Birliği (NSORB) tarafından ödüle layık görülen Şumen(Şumnu)’e bağlı Venets (Köklüce) Belediye Başkanı Nehriban Ahmedova, 4 dönem belediye başkanlığı yapmış olup, Nehriban Ahmedova’ya verilen ödül, “Bulgaristan Cumhuriyeti Ulusal Belediyeler Birliğinin Gelişmesine Genel Katkı” adlı kategoride yer alıyor.

 

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Mevkidaşı Nehriban Ahmedova’dan Başkan Tosun’a ziyaret
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!