Meteoroloji’den Balıkesir için fırtına uyarısı!

Balıkesir için Meteoroloji'den yapılan uyarıya göre, 10 Mayıs Cuma günü sabah saatlerinden itibaren 40-60 km/saat hızında kuvvetli bir rüzgar bekleniyor.

Meteoroloji'den Balıkesir için fırtına uyarısı!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balıkesir için Meteoroloji’den yapılan uyarıya göre, 10 Mayıs Cuma günü sabah saatlerinden itibaren 40-60 km/saat hızında kuvvetli bir rüzgar bekleniyor.

Fırtınanın etkisinin 11 Mayıs Cumartesi öğleden sonra azalması öngörülüyor. Meteoroloji yetkilileri, Valilik ve Belediyeler vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyararak, olası olumsuz etkilerin önüne geçmek için teyakkuzda olduklarını belirtti.

Balıkesir’de yaşayanların dışarıda ve açık alanlarda dikkatli olmaları, gerekli tedbirleri almaları ve güvenliği sağlamak için gerekli önlemleri almaları gerektiği vurgulandı. Özellikle çatı, tenteler, tabela gibi dış mekan eşyalarının sabitlenmesi ve gerektiğinde içeri alınması önerildi.

Meteoroloji ve ilgili kurumlar, fırtına nedeniyle oluşabilecek olumsuz etkilerin en aza indirilmesi için gerekli tedbirleri aldıklarını ve durumu yakından takip ettiklerini belirtti. Vatandaşların bu uyarılara dikkatle kulak vererek gereken önlemleri almaları önem arz ediyor.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Meteoroloji’den Balıkesir için fırtına uyarısı!
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!