Kent Konseylerinden Akbelen’e destek

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye Kent Konseyleri Platformu, Akbelen Ormanı’nı tehdit eden çalışmalara karşı direnen bölge insanına Bandırma’dan destek oldu. CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, “Rant uğruna her yeri heba eden bu anlayışa son vermeliyiz.” dedi.

 

POLİTİKA / AYNUR ARICAN / Türkiye Kent Konseyleri Platformu, Akbelen Ormanı’nı tehdit eden çalışmalara karşı direnen bölge insanına Bandırma’dan destek oldu. CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, “Rant uğruna her yeri heba eden bu anlayışa son vermeliyiz.” dedi. Muğla’daki Akbelen Ormanı’nı tehdit eden kömür maden sahasının genişletilmesi çalışmasına bir tepki de Türkiye Kent Konseyleri Platformu’ndan geldi. Türkiye Kent Konseyleri Platformu’nun 29’uncu Genel Kurulu için Bandırma’da bir araya gelen Kent Konseyleri başkan ve sekreterleri Akbelen’e destek oldu. 29’uncu Dönem Türkiye Kent Konseyleri Platformu ve Bandırma Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat’ın yaptığı açıklamaya CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun ve STK temsilcileri destekledi.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Kent Konseylerinden Akbelen’e destek
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!