İhtiyaç sahiplerine odun

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Burhaniye’de, kış aylarına yaklaşılırken, belediye ihtiyaç sahiplerine odun dağıtımına başladı. Burhaniye Belediyesi. her sene olduğu gibi bu sene de, şehir genelindeki park ve bahçelerde budanan ağaçlardan elde edilen odunları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya başladı.
Soğuk kış günlerinde ihtiyaç sahibi vatandaşları unutmayan Belediye, yakacak yardımları için de kolları sıvadı. Burhaniye Belediyesi, şehir genelinde budama yapılan ağaçlardan elde edilen odunları şantiyede kesip çuvallarken, dağıtımın başlayacağı açıklandı. Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından kesilerek çuvallanan odunlar, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından daha önce tespit edilmiş evlere dağıtılıyor. Belediye Şantiyesinde hummalı bir çalışma ile kesimine devam edilen odunlar ihtiyaç sahipleri için hazırlanıyor. Mahalle Muhtarlarının iş birliği ile her mahallede ihtiyaç sahiplerini belirleyen Belediye ekipleri, odunları evlere bizzat dağıtıyor. Her kış olduğu gibi bu senede vatandaşların evlerini ısıtmalarına katkıda bulunmaya devam ettiklerini belirten Belediye Başkanı Necdet Uysal, “Burhaniye Belediyesi olarak kamu ve doğal kaynaklarımızı en iyi şekilde değerlendirerek halkımıza en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Sosyal yardımlaşma hizmetleri kapsamında yoksulun yanında olan Burhaniye Belediyesi, kış mevsimine girdiğimiz şu günlerde evleri ısıtan uygulaması olan odun yardımı için çalışmalarını hızlandırdı. Mahalle bazında tüm ihtiyacı olan vatandaşımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Tabi bu konuda mahalle muhtarlarımız en büyük yardımcımız. Onların önderliğinde odun dağıtımlarımız devam ediyor” dedi. İHA

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
İhtiyaç sahiplerine odun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!