BURHANİYE TÜM ÜRÜNLERİYLE EMITT’TE

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin en büyük, Dünyanın ise 5’inci büyük turizm fuarı olma özelliğini taşıyan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), İstanbul TÜYAP Fuar alanında gerçekleştirilen açılış töreni ile başladı.

 

İstanbul’da bu yıl 26’ncısı düzenlenen Dünyanın en büyük turizm fuarlarından birisi olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) ziyaretçilerine kapısını açtı. Fuar açılışına, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya,  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu,  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu ve birçok il ve ilçe Belediye Başkanları ile Turizm alanında faaliyet gösteren STK’lar katıldı.  Tüm dünyadan katılımcılar, alım grupları ve sektörün uzmanları turizm sektörünün küresel ve yerel gündem konularını tartışırken 50’den fazla ülke, dünyanın önemli turist çekim noktaları, turistik tesisler ve Türkiye’den 100’ün üzerinde belediye tanıtılacak.

 

 BURHANİYE EMITT FUARINDA İLGİ ODAĞI OLDU

İlçenin tanıtımının yapıldığı fuarda, ziyaretçiler büyük ilgi gösteriyor. EMITT Fuarında, yerli ve yabancı turistlere ilçenin değerlerini tanıtan Burhaniye Belediyesi, hazırladığı stantla da göz doldurmayı ihmal etmiyor. 50 Ülkeden binlerce kişinin katılımı ile gerçekleşen Fuar, Burhaniye Belediyesinin,  7.Salon 7421 nolu alanda misafirlerine ilçenin marka ürünü zeytinyağı, zeytin sabunu, kültürel yemeklerinden örnekler tanıtırken bunun yanı sıra ise ilçenin son zamanlarda yaşadığı gelişim ve değişim ile artan turistik cazibesini de tanıtan broşürler ve filmler ile fuara gelen misafirlere hizmet sunuyor.

 

İMAMOĞLU STANDIN İLK ZİYARETÇİLERİNDEN OLDU

Açılış törenine katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, açılış sonrası fuar alanında yaptığı gezide Burhaniye Belediyesi’nin standını da es geçmedi. Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, İBB Başkanı İmamoğlu’na yöresel ürünlerden oluşan hediyeyi takdim etti.

 

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
BURHANİYE TÜM ÜRÜNLERİYLE EMITT’TE
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!