Bigadiç Belediye Başkanı Mustafa Göksel’den, Rektör Oğurlu’ya ziyaret

Görevine yeni başlayan Bigadiç Belediye Başkanı Mustafa Göksel, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu'yu makamında ziyaret etti.

Bigadiç Belediye Başkanı Mustafa Göksel’den, Rektör Oğurlu’ya ziyaret
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Görevine yeni başlayan Bigadiç Belediye Başkanı Mustafa Göksel, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu’yu makamında ziyaret etti.

Ziyarette Balıkesir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt da katıldı.

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, Başkan Mustafa Göksel’e nazik ziyareti için teşekkür ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. Rektör Oğurlu, üniversite ile yerel yönetimler arasındaki iş birliğinin önemine vurgu yaparak, bu tür ziyaretlerin karşılıklı anlayış ve iş birliğini güçlendirdiğini belirtti.

İş Birliği ve Gelecek Planları

Ziyaret sırasında, Balıkesir Üniversitesi ve Bigadiç Belediyesi arasında yapılabilecek ortak projeler ve iş birliği olanakları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Mustafa Göksel, Bigadiç’in gelişimi için üniversite ile iş birliği yapmanın önemini vurgulayarak, eğitim, kültür ve sosyal projelerde birlikte çalışmak istediklerini ifade etti.

Tepki Ver | Tepki verilmemiş
0
harika
Harika
0
_ok_do_ru
Çok Doğru
0
kat_l_yorum
Katılıyorum
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
_zg_n
Üzgün
Bigadiç Belediye Başkanı Mustafa Göksel’den, Rektör Oğurlu’ya ziyaret
Giriş Yap

Balıkesir Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!